Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen bevált fogyókúra van?

Milyen bevált fogyókúra van?

Figyelt kérdés
Karácsony után elkezdek fogyózni,le kéne adnom 5-6 kilót, persze mozgással.Milyen fogyókúrát ismertek, ami bevált?Egy konkrét fogyókúrára gondolok.
2010. dec. 22. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Írok én ,de erre úgyis azt mondod,hogy á ez túl eccerű .

Egyél fele annyit mint eddig.

2010. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb kaja (kalóriabevitel) + több mozgás.


A több mozgás gondolom érthető, kezdj el sportolni.


Kevesebb kalóriát meg úgy tudsz bevinni, hogy nem eszel édességeket, a hízlaló kajákat egészségesekre cseréled, kevesebbet eszel (éhezni azért nem kell).


Nem kell konkrét fogyókúra, étrend szerintem, sőt, a legtöbb, amit újságokban, neten olvashatsz, jó nagy hülyeség.

2010. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ah te most azt gondolod kedves kérdező, hogy karácsonykor bármit ehetsz, mert utána úgyis elkezdesz fogyózni. tehát abból az 5-6 kg-ból 6-7 vagy 7-8 kg lesz az ünnepek utánra.... na mind1, ez úgyis lényegtelen....


a kérdésre válaszolva azt tudom ajánlani, hogy számold ki a napi kalóriaszükségletedet: [link]

ha ez megvan, akkor állítsd össze egy kalóriatáblázat(google a barátod) segítségével az étrendedet. figyelj arra, hogy elég fehérjét vigyél be.

úgy számolj, hogy 1 kg testzsír 7000 kcal.


sok szerencsét!

2010. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

70% kaja, 30% mozgas.

Ha lusta vagy, akkor csak a kajara figyelj oda, mellozd a szenhidratot, egyel sok feherjet tartalmazo etelt.(csirkemell, halak)

Vegyel protein shake-t, amibe magas a feherje(protein) szazalek (70%+). Nem kell felni, ettol nem fogsz megnoni, elhizni.

A feherje(protein)szalkasito. A testepitok tomegnoveloket szednek(abban 80%+ a szenhidrat). Sajnos a koztudat osszekeveri a 2ot.


Szoval csirkemell+zoldseg, csirkemell+ Abonett, csirkemell+ zoldseg,hal+salata,zoldsegek,gyumolcsok, csirkemell+salata, (...) (sargaja nelkul).Ha keves szenhidratot eszel,akkor a zsirt nincs ami lekosse,(amugy minden kaja tartalmaz zsirt, nem kell megijedned)

Picit uncsi a kaja, mert majdnem mindig ugyanazt kell enned, esetleg probald feldobni, maskepp elkesziteni.


Amugy nemolcso sajnos, de hatekony.


(bocs az ekezetek hianyaert, de angol billentyuzetem van)

2010. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szinte ugyanazt eszem, csak többet sportolok, meg elkezdtem szedni a XL-S duo-t, és karácsony óta már le is ment 2 kiló! :)
2011. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!