Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zsírégető káposztaleveses...

A zsírégető káposztaleveses fogyókúra valakinek bevált már?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Borzasztó íze van, annyira volt jó, hogy pár napig szinte egy ételre se tudtam ránézni. :)
2008. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

előző válaszadónak üzenem, tanuljon meg főzni!


Amúgy szerintem hatásos és finom a zsírégető káposztaleves! Én imádom. :)

2008. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Hatásos, az tény... Csak az a gond, hogy Jojó-effektust idéz elő elég rendesen. Ez alatt azt értsd, hogy lefogysz kb 15 kg-ot elég hamar, pár hét alatt, viszont ugyanilyen hamar vissza is hízol, s ráadásul többet.


Én ezt tapasztalatból írom. Én is csináltam, apum is, sok ismerős is, de jól egyikünk sem jött ki belőle. Én 3 hét alatt 13 kg-ot fogytam, nagyon látványos volt a fogyás, viszont pár hét alatt visszaugrott 20 kg, pedig utána normálisan kajáltam, nem zabáltam.


Az a gond vele, hogy belassítja az anyagcseréd, azt hiszi a szervezeted, hogy éhezel, aztán amikor normálisan kajálsz, akkor meg őrült módon elkezd raktározni a szervezet (ez a Jojó-effektus).

2008. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

én imádom, de félelmetes milyn büdi, amikor csinálom, illetve hihetetlen büdöseket pukizok tőle :D


en nem fogyokurakent, hanem tisztitokurakent szoktam hasznalni neha

2008. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyen szarok nem használnak, nincs olyan, hogy zsírégető étel. Akinek használt, az hazudik. Azt is kérdezd meg, hogy mennyit mutat a mérleg, és mekkora volt a csípőjük, combjuk kerülete előtte, utána két hónappal.
2008. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

En most csinalom masodik hete.


Az ize teljesen ok, bar en annyit csaltam vele, hogy tettem bele 1 fustolt kockat es tortem bele nehany gerezd fokhagymat.

Rengeteg friss bazsalikomot, petrezsejmet tettem bele (ami a recept szerint kell is bele) es egy kis borsot is. Nem sajnaltam a Curry port. Hatarozottan finom lett.

Sokkal konnyebben teljesithetonek erzem mint barmi masik dietat eddig amit probaltam.


Mivel nincs merlegem, igy azt sem tudom, hogy hany kilorol indultam es azt sem, hogy most mennyi vagyok.

Viszont a pasim majd 2 hetig nem volt most itthon, de mikor tegnap este hazajott, azt mondta, fogytam, pedig nem tudta, hogy dietazok. Tehat azt nem tudom, hogy kilora fogytam-e, de szemmel lathatolag igen.

2008. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Nyáron csináltam vagy 5 litert ebből a szörnyű káposztalevesből, hogy majd két hétig azt eszem..hát.. egyszer ettem belőle, majdnem kihánytam, csak apukámnak izlett, de kiöntöttem inkább az egészet nehogy vki rosszul legyen tőle :D borzasztó rossz :D aznap mondjuk már nem ettem, még a szagától is émelygek. Elég fogyókúra ha megfőzöm aztán néha beleszagolok :D:D
2009. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezen a héten fejeztem be az egyhetes kúrát, és 4 kilót fogytam tőle (60 kg voltam 56 lettem). Szerintem érdemes kipróbálni, pár hét múlva újra fogom kezdeni. Egyátalán nem éheztem közben, meg jól is éreztem magam.
2009. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!