Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb diéta?

Melyik a legjobb diéta?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni úgy 5 kg-t! Csak az a gond, h szeretek enni. Eddig 3 kg volt a max, amit le tudtam adni még anno.

Akinek már sikerült leadnia pár kg-t, az leírná nekem, hogy milyen diéta volt az, amivel sikerült, és hogy mennyi idő alatt, milyen étrenddel? Előre is köszönöm!


2008. jan. 19. 23:06
 1/8 anonim válasza:
70%
Szia! Ez teljes mértékben a szervezetedtől függ... szerintem ha csak 5kg akarsz leadni akkor a 90naposnak ne fogjál neki... egyszerüen csak egyél kevesebbet este 6 után meg semmit.. és szaladjál.. akkor biztosan hamar lemegy:)
2008. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

először is talán a méregtelenitéssel kezdeném, mert ha nem megy akkor ott emésztési gondok lehetnek, vagy viz visszatartás...

aki az evésben keresi az örömet, na arról is tudnék irni, de most nem teszem, pszichés okai vannak ...

van rengeteg módszer és kapszula ki miben hisz, kinem a norbi, kinet az atkins stb stb...

le kellene ülni az internet elé és a fórumokban olvasgatni...google: fogyás cimszó alatt

lehet káposztaleves kapszulázni, szűzteát iszogatni, meg diétázni, de mind mind felesleges, ha csak a tünetet kezeled és minden visszajön az igaz ok ami miatt nem tudsz leadni esetleg meg a májad lenne ki tudja?....

ezzel kellene fogalalkozni egy kicsit,

hogy rendszeres-e a székleted naponta,

nincsenek-e emésztési problémáid

mennyit mozogsz naponta --sport--

étkezési szokások időpontok betartása ..vacsora kis adat max 6-ig stb

2008. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem ezek a megtervezett diéták nem jöttek be, pedig többet kipróbáltam, egy dekát se fogytam tőlük. kevesebb mint másfél hónap alatt 11 kilót viszont úgy, hogy egyszerűen keveset ettem, annak is nagy része gyümölcs volt meg zöldség


de ha sokat eszel biztos nem fogysz, legfeljebb ha salátát... ha létezne ilyen diéta, szerinted lennének még kövér emberek?

2008. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Sportolás eszedbe sem jutott? Az legalább egészséges, nem úgy mint a sok egyoldalú, önsanyargató diéta. A diétát eredetileg betegeknek találták ki, akik betegségük folytán nem tudtak mozogni. Például aki 200 kiló, attól nem lehet elvárni, hogy kilómétereket fusson, mert felborul 200 méternél. Neki először diétáznia kell, hogy sportolhasson. De neked az 5 kilódhoz minek. Kis mozgástól még jobban is éreznéd magad, és nyugodtan ehetnél, nem kellene számolgatni a kalóriákat. A másik: ha egyszer elkezdesz diétázni, már nem hagyhatod abba soha, mert visszajön a felesleg, sőt még több és több, mivel a korod haladtával az anyagcseréd egyre lassul. Végén már a ropitól is híznál.
2008. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Amugy kiprobalhatod a Norbit is. Az update 1-es etelekbol ehetsz, amennyit akarsz.

De a kerdes valoban az, hogy a te szervezeted mire reagal.

Ezek a divatos fogyokurak nekem sem jottek be, nem sikerult toluk lefogynom.

Most a sajat modszeremet kovetem, regen is igy fogytam le. Kicsit lassabb, de az eredmeny tartos (ha el nem szurom a kesobbiekben :))

2008. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Ha bejött a saját módszered, akkor mért vagy újra kövér?

Én ajánlottam a sportolást, de frankón lepontoztátok. Nem érdekes, én sportolok továbbra is ,és annyi kiló vagyok amenni kell, Ti meg dagadtan írogattok ide minden baromságot.

Szánalmas dolog a lustaság. Aki egészséges és mégis elhízik az csak saját magának köszönheti, és meg is érdemli. Aki meg beteg az menjen orvoshoz.

2008. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

egyetlen egy módszer létezik ami hatásos, itt leírva megtalálod, és az oldalon van még pár hasznos infó


azon miért nem gondolkozik el senki, hogy a testépítők által használt diéta a leghatásosabb??!! nézzük csak, tömegnöveléskor magukra pakolnak egy nagy rakás izmot, amivel jön fel zsír is rendesen, másképp ez nem megy, aztán pl 125 kilóról 4 hónapos diéta alatt a testzsírszázalékukat lecsökkentik 3-4 % ra, /10-12 % tól már gyönyörű kockás has rajzolódik ki/, tehát ha fogyni akarsz, akkor a legjobb módszer ez, testmozgás, nyilván nem kell nőként meg átlagemberként 500 kilókkal lábtolózni, de minnél több az izom az emberen annál könnyebb a zsírvesztés,


több infó itt


[link]

2008. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
szerencsed van ez nem sok egy kicsit kevesebbet eszel meg eggy kis torna es ez hamar lemegy
2008. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!