Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázni szeretnétek? Mit...

Fogyókúrázni szeretnétek? Mit gondoltok erről? Esetleg használja valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 31. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem hülyeség ilyeneket használni.Én is fogyózok,de annyi,hogy elhagytam a nasit,meg a zsíros cuccokat,zöldség,gyümölcs,és mozgás:futás,torna....Nem hiszem el,hogy nincs az emberekben annyi akaraterő,hogy felemeljék a hátsójukat,hanem ilyenektől várják a csodát...Néha nekem is kín szenvedés,de lehurcolom a seggem a futópadhoz.Az pedig,Ha hat is,csak átmenetileg.Egyik barátnőm is szedett ilyeneket,az eredmény 7 kg plussz volt.
2010. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy uzlet. A vilag tele van vele, szoveg ugyanaz, csak epp mas nyelven.

Egyszer rendelsz, nem hagynak beken. Latsz neha olyat is, hogy "ingyen" van, csak postazst kell fizetni. Vigyazzatok, mert egyszer rendelsz, utana havonta automatikusan levonjak a hitelkartyadbol, lemondani nehez. Fogyasztani, nem fogyaszt.

2011. jan. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én is fogyni szeretnék, és ezen is gondolkoztam. 6 éve úgy adtam le 2 hónap altt 9 kilót, hogy reggel egy szelet barna kenyér bármivel. Tízórai egy alma. Délben egy tányér leves, akármilyen, de inkább csak a leve. Délután fél kiló földieper. 3 nap után megszoktam. A 3. hónapban már csak kicsit vigyáztam, szénhidrátot és zsírokat kerültem és még lement 3 kiló. 3 évig nem jöttek vissza, de aztán terhes lettem, vetéltem, hormonzavarom lett...végül született egy kislányom. Most 20 kiló fölösleg van rajtam.

Most türelmetlenebb vagyok. Jó lenne valami csodaszer!:)

2011. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajna, nincs csodaszer. Egyre tobb kover ember van. Ha lenne csoda, dragabb lenne mint az arany, szep vekony lenne mindenki.
2011. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem olvastátok el rendesen!

1. futárnál fizetsz, így nem kell megadni a számlaszámot, hitelkártyáról szó nincs.

2. nyilván minden üzletről szól, a bababoltoktól kezdve akármeddig. ha veszel egy autósülést az is üzlet, ha veszel kenyeret az is üzlet.

3. sajnálom, hogy valaki előítéletekkel rendelkezik azért, mert neki évek óta nem sikerül lefogyni, pedig napi szinten tornázik. csak nem ez volt a kérdés. első: nem ismersz, nem ismered a részleteket, így nem tudhatod, hogy mozgatom-e a hátsómat vagy sem, de szintén nem ez volt a kérdés! sőt azt sem tudhatod, hogy kinek lehet ez akár már az utolsó esélye is. viszont én sem ismerem az életed, lehet, hogy téged csak 5 kiló zavar, ami meg sem látszik rajtad, csak téged zavar. de vannak súlyosabb "esetek" is. mindegy........

2011. jan. 1. 09:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem, de sehol nincs ár. Egészen véletlenül....?!
2011. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, az egesz kamu. Evek ota nyomjak kulfoldon, most erkezett M.O.-ra. Szoveg, honlap ugyanaz, leforditva. Meg a csajnak, vagy Neked ha Te hasznalod ezt az oldalt aprohirdetesnek, is angolos a neve, vezetek, keresztnev, megforditva. Ha annyira "hiteles" lenne ez, legalabb arra ugyeltek volna, hogy ne igy legyen. Elolvastad? Ez egy sak kiegeszito az egeszseges taplalkozahoz (dieta) es testmozgashoz (torna). Tudod, aztan van a zold kave, stb. ZHavi fizetesed elmehet ilyen csodaszserekre, Te kover maradsz es szegeny, ezek meg rohogve zabalnak a Te penzeden.
2011. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az ára 9600 ft.

ha kitöltöd a dolgokat, akkor megkapod az árat, de az nem megrendelés. utána eldöntöd megrendeled vagy nem.


és a kommentek? hitelesnek tűnnek? facebookon is fent van.....nem tudom.....

2011. jan. 1. 10:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit hosszu, de olvasd el, valaszolo. Irtam, ahogy jottek a gondolataimban, amilyen tapasztalatom van, amit hallottam ezekrol a csoda bogyokrol. Nem akarlak lebeszelni, csak jobb ha penzed Nalad marad. Most ebben az idoben, Karacsony utan, Uj Ev elejen, tele lesz mindenhol vekonyito hulyeseggel a Web es uzletek. A cegek tudjak, ilyenkor akar mindenki lefogyni. Jo kaja utan, alkohol, uj ev elejen.


A kommentek is ugyanezek lesznek, holnap is, de holnapi datummal. Egyzer, tobb mint egy eve, baratnom beirt ide a kommentek koze, (ausztral oldalon), hogy sajnos neki nem hasnalt semmit. Fent volt 8 percig, aztan torulve volt. Hidd el, nagyon udvariassan, kulturaltan irt. Ez a no viszont elado. O fizetett, hogy arulja ezeket a bogyokat, a Co adja Neki a hirdetesi oldalt. O semmit nem valtoztathat, szazalekat kapja amennyit elad.


Additionally, various companies have also been setting up fake blogs, written by non-existent people touting the benefits of acai berry based products, particularly for weight loss. According to the CSPI report there are at least 80 different blogs written by different people, with all of them having the same personal before and after pics of their acai-berry body transformation. And who is the woman in the photo? It turns out she's a German model whose photo has been photoshoped to give a nice before and after comparison. Thus, Tara, Olivia, Alicia, Becky and others of “ [Insert name] Weight Loss Blog” are all the same German model who was totally unaware her picture was being used to scam consumers into purchasing a bogus product.


A cikket most talaltam egy vevovedelmi oldalon. Azt irja, roviden, hogy ugyanaz a model meg van jelentetve 80 website hirdetesen. a csaj nemet, allitolag nem tudta, hogy kepe hasznalva van a 80 blog-hoz ami "veletlenul" ugyanolyan amit Te irtal. tara, Olivia, Emilyweightloss blog.com, rakj oda olyan nevet amit akarsz. Most mar erted, hogy miert kerdojeleztem meg, hogy Emily Martin" a neve, de magyar hirdetes?


Mindig, minden nyelven, "ket-harom gyerekes anya" peldaja van fent. Nem reg szult, rajta maradtak az extra kilok stb. Ugyanaz a sztori, mas nevekkel. Ferjnek tetszik az uj asszony, baratno lefogyott, en is akarok, stb.

2011. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!