Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » (tudom, hogy sok ilyen kérdés...

(tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de. ) Ez így jó egy egészséges fogyókúrás napi menünek?

Figyelt kérdés

egy kis adag lencsefőzelék reggel

egy alma

két-tojásos rántotta (tudom, hogy ott az olaj, de nem tudok tojást főzni:S)

1 virsli

és most befejezésnek ennék egy banánt


Ezt tudtam ma kihoz.. más nem is volt otthon..

Szerintetek? Mit változtassak rajta?


2011. jan. 2. 18:59
 1/4 A kérdező kommentje:
és légyszíves, hagyjátok a paraszt válaszokat.. a negatív véleményt is meg lehet normálisan fogalmazni
2011. jan. 2. 19:00
 2/4 Krisz85 ***** válasza:

Megpróbálok nem bunkó lenni.


Tehát, amit írtál nem jó, vannak bizonyos elemei (pl. lencse, ) ami kifejezetten jó, de ez még így sem oké.


írj már légyszives egy privit, kor , nem, magasság, testsúly, heti edzésidő , edzésfajta adatokkal, akkor küldök konkért étkezési mintát is.


Egyébként szinte mindent változtatni kellene, a reggelin át a vacsoráig.

2011. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Reggelire lencse fura... :O inkább ebédre edd. Másrészről a lencseFŐZELÉK fhér lisztel készül... edd simán a lencsét, főzve + zöldséggel.

2. az alma tökéletes tízinek.

3. A tojásos rántotta gondolom olajjal készül... edd főzve a tojást, vagy lágytojásként, így nem kell olajat használnod (ami + kcal) Egyszerű főzni: beleteszed a vízbe, megvárod míg forrni kezd a víz aztán vársz még 10 percet, megpucolod a főtt tojást. Edd ZÖLDSÉGEKKEL!

4. Virsli tökéletes vacsira, zöldségekkel.

5. A gyümit étkezés ELŐTT kell enni, nem után mert megerjed a gyomrodban. Másrészről a banán elég kcal dús... szal óvatosan vele. 1 db tökéletes tízire, vagy ha nem vagy annyira éhes reggel akkor reggelire.

2011. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) igyekszek változtatni, de nagyon nehéz, mert anyukámmal éles, és nappali iskolába járok. Szóval, abba, hogy épp milyen kaja van itthon sok beleszólásom nincsen:(
2011. jan. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!