Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderül a babárol hogy nem...

Ha kiderül a babárol hogy nem egészséges (5 honap), utána hogy zajlik a szülés? És hol helyezik el az anyát? Szülészet? Nőgyógyászat? Tudom nem a legvidámabb kérdés, de sehol nincs erre vonatkozo informácio.

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan azt hiszem már meg kell szülni,ha az élettel összeegyeztethetetlen a sérülése.Hidd el jobb is lesz így,akármilyen nehéz most.Nekem sérült gyermekem van:-(Imádom,nem adnám semmiért,de ha lehetőségem lett volna,megtettem volna,hogy hamarabb megszülöm.Sajnálom,kitartás,akárkiről is van szó.
2010. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szülészeten van gy külön részleg a "terhespatológia".Ha még vki nem szült, tágítózselét kap, aztán abortáljak és végül oxtocint kap, hogy meg tudja "szülni".
2010. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szia

én a szülészetre kerültem 20 hetesen...az én babámnak velőcső záródási rendellenessége volt! amikor kimutatta az ultrahang(csütörtökön) másnap feküdtem is be a szülészetre! infúziót adtak ami beindítja a szülést.

hétfőn beindult megszültem a picit és kedden hazamehettem!

nálam így történt! de remélem csak kíváncsiságból kérdezted és nincs gond!

2010. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Sajnos igen,baj van.Beteg a pici és hétfön kell befeküdnöm.Csak abban reménykedtem hogy nem a rendes szülészetre raknak majd,ahol a többi kismama is van.

És akkor ez is olyan,mint a rendes szülés?

2010. febr. 20. 17:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

végül is engem a szülészetre tettek de egy egy ágyas szobában voltam tök egyedül.

szerintem folyamatában ugyan az mint a rendes szülés mivel csinálnak fájást és amikor jönnek nyomni kell...de amúgy tutira teljesen más....nekem anyukám mindig azt mondta hogy ezt véletlen se hasonlítsam össze a rendes szüléssel.

én megmondom neked őszintén szerintem tudatában sem voltam mi történik mikor elkezdődött mert jó fél évig nem is emlékeztem semmire...csak azt tudtam hogy megtörtént..de részletekre nem.nagyon sajnálom hogy gondod van hidd el tudom mit érzel most de idővel könnyebb lesz majd....nekem két éve történt a dolog de kb fél éve hogy tudok róla nyíltan beszélni!

ha bármiben segíthetek csak szólj.

kitartás...és még egyszer is ...sajnálom

22/L 10hetes km

2010. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget,és sajnálom hogy te is átestél rajta.Én is szeretnék már tul lenni az egészen.
2010. febr. 20. 17:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom hogy ilyenen mész most végig együtt érzek sőt tudom mit érzel nekem 2 éve 21 hetesen semmi előzmény nélkül se görcs se vérzés csak hirtelen elfolyt a magzatvíz a férjem be vitt a kórházba megvizsgáltak és szóltak hogy szülni fogok de sajnos a baba már nem él aztán a szövettan majd kimutatta hogy a baba egészséges volt és a méhlepény halt el hidd el ez még szörnyűbb mint ha azt mondták volna hogy a baba volt beteg mert akkor lehetett volna választási lehetőségem de így nem volt Én is szúlöszbán szültem persze egy ágyasban majd 3 ágyas kórterembe kerültem és azt hiszem jobb volt mert nem zárkóztam magamba és nagyon együtt érző és segítőkész vigasztaló szobatársaim voltak nekem azt hiszem segített hogy nem egyedül hagytak egy szobába a bajommal és vigasztalásul annyit hogy ugyan 2 évet vártunk rá de újra terhes vagyok ugyan még csak 10 hetes és pár napos de meg próbálok nem félni és pozitívan állni a dologhoz ez a baba egészséges lesz és a 40-ik hétre fog megszületni ezt kívánom neked is még akkor is hogy tudom téged ez most nem vigasztal és ezt a babát szeretnéd egészségesnek de valamiért ez így kellet történjen és majd a következő jobb lesz sok erőt és kitartást kívánok
2010. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom!

Velem a 36. héten történt. Meghalt a baba.

Miután megszültem, nem a szülészetre vittek, hanem a nőgyógyászatra egy 5 ágyas szobába, egyedül. Nekem nagyon rossz volt, hogy senkivel nem tudtam beszélni. 4 napig voltam bent.

Neked sok erőt kívánok a továbbiakhoz!

2010. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 18.07-es!

Nagyon sajnálom, ami veled történt. Neked kiderült, hogy miért történt, mi okozta? Csak mert egy ismerősöm testvérével is ez történt és nekik nem tudták megmondani, hogy miért halt meg a babájuk.

2010. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ketteske ***** válasza:
100%

Sajnos én is csatlakozom az elöttem válaszolókhoz. Nekem 26 hetesen halt meg a babám, minden előzmény nélkül, egyik nap csak nem volt szívhangja. Rögtön feltettek méhszájtágítót, és befektettek a szülészetre. Pár óra múlva a ballon (méhszájtágító) kiesett belölem, akkor adtak oxitocint, hogy beinduljanak a fájások, és utána kaptam epidurális érzéstelenítést is. Nagyon hamar túlestem a szülésen, utána 1 óra múlva már a saját lábamon mentem fel a nőgyógyászati osztályra egy 4 ágyas szobába. Minden orvos és nővér és asszistens rendkívül empatikus volt, le a kalappal mindenki elött, és a szobatársaim is nagyon rendesek voltak. Szóval csak bátorság, nem lesz annyira szörnyü, mint ahogy most képzeled. Nálunk egyébként nem derült ki semmi a boncoláskor, teljesen egészséges baba volt...

Nagyon sajnálom, ami történt Veled, Velünk, de NEM szabad feladni, lesz még nekünk gyerekünk!!!! :)

2010. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!