Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az étvágycsö...

Mi a véleményetek az étvágycsökkentő szerek alkalmazásáról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen szerekre gondolsz?

Én korpatablettát szoktam szedni, elsősorban azért, mert segíti az emésztést (magas a rosttartalma), és csak mellékhatása az étvágycsökkentés. De most már célzottan étkezés előtt veszem be - hiszen miért ne használjam ki ezt a tulajdonságát is?


Viszont külön étvágycsökkentőt nem vennék, kivéve ha valóban hatékony és olcsó lenne. A korpatabiból 500 Ft 120 db, szóval nem mondható drágának. 10-20 ezreket tuti nem adnék egy ilyen szerért.

2011. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cass90 ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a szokásinkon kellene változtatni. Persze ez sokkal hosszabb út, hiszen a régi berögződésektől (evés terén is) nehéz csak úgy elszakadni, ehhez idő és kitartás kell. Aki meg kptelen erre rövid távon jöhetnek az ilyen "verjük át a szervezetünket" akciók. Ha pld. túl sokat eszel fokozatosan csökkentsd az adagokat, a gyomrod is szűkül, nem igényel már annyi kaját. Ezt kezdetben nehéz betartani, de hosszú távon sokkal célravezetőbb. Vitamint szedhetsz ha pld. nincs mindig lehetőséged hozzájutni a szükséges mennyiséghez (főleg a téli időszakban) + natúr teák, sok víz. Persze nem étkezés helyett, de ezek is sokat segítenek.
2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!