Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb fogyasztó, étvágycsökkentő, zsírégető tea?

Figyelt kérdés
Természetesen diétázok és sportolok is
2010. júl. 6. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

én zöld teát iszok régóta napi 2 litert.. narancsbőr miatt kezdtem el, csökkent is...nem diétázok..szeretek enni, de a tea miatt kevesebbet eszek..most 4 litert iszok belőle felemeltem az adagomat, mert kéne még egy kis segítség..már kb fél éve iszom ezt a teát, és nagyon jó..fogytam is..szebb a bőröm..ugye a sok folyadék miatt..

a maté teát is kipróbálnám olvastam h jó, de elég drága..csalánteát azért nem próbáltam mert az minden vitamint kihajt a szervezetből..

naturlandos zöld teát szoktam inni, de a pick wick is jó volt...Mennyit szeretnél fogyni? Milyen diétát csinálsz? Mit sportolsz? Hátha tudok átadni még tapasztalatot..rengeteg dolgot kipróbáltam..vannak jó..kevéséb jó tapasztalataim...

2010. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!