Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt nem értem! Miért fordítva...

Ezt nem értem! Miért fordítva működik?

Figyelt kérdés
Azoknak van a legnagyobb akaraterejük, akik koplalnak, mégis a legegészségtelenül illetve leghatástalanabbul fogynak, akkor miért nem tudják megvalósítani a normális fogyást, amivel biztosan elérik a célt?
2011. jan. 4. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az első pár jojózásig nem jönnek rá h hülyeséget csinálnak.

fogyni akarsz? egyél minél kevesebbet! hát nem logikus? - de ennél mélyebbre már nem ássák magukat a témában

a másik, hogy csak 1-2 héttel a fontos esemény előtt jönnek rá, hogy kövérek, és hipp-hopp le akarják dobni a 10-20 év alatt felgyűlt kilókat.


ne irigyeld őket, ha a te fogyásod lassabb is, biztos lehetsz benne, hogy tartósabb lesz :)

2011. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Nagy hülyeséget csináltam anno... megállt a fogyásom 10-12 kg után. Elkezdtem többet sportolni, de nem volt hatása, nem mozdult el a mérleg nyelve...

Egyre lejebb mentem (1200 kcal -> 1000 kcal -> 800 kcal -> 600-700 -> 600-500, talán lejjebb is. Nem huzamosabb ideig, max. 2 hónap, és váltakoztak a napok (heti 5ször ettem 500-600 kcalt mondjuk és heti 2szer 800-1000 körül), mintegy csalónapokként.

Elértem a célom, leadtam 17 kgot, elégedett vagyok, most napi 1800 kcal körül eszem, és tartom a súlyom. Nem lett belőle jojó, nem híztam vissza egy dekát se.

2011. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Én sosem fogyókúráztam, viszont már másodszor léböjtölök. Azt hiszem azért van, mert ez ilyen mindent vagy semmit dolog nálam. Nem tudok csak egy kicsit enni, ráadásul kb. semmit nem szeretek ami egészséges, szívem szerint tésztát ennék kenyérrel.

Plusz a normális táplálkozáshoz azért nem csak akaraterő kell, hanem szervezés is! Mert nem tudsz bekapni valamit az aluljáróban, ha fogyózol, nem rendelhetsz pizzát, hanem vásárolni kell, gondolkodni, főzni, stb. Ez lényegesen bonyolultabb, mint koplalni.


De nekem speciel az a célom a koplalással, hogy méregtelenítsek, stabilizáljam kicsit a vércukor szintem, és ezzel a lendülettel térjek át egy fenntartható, egészségesebb életmódra.

2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mégis még mindig egy csomó "Hogyan fogyjak?"

kérdésre beírják, hogy "Nem kell annyit enni"...

A sok hülye meg követi, és napi 300 kcal-val akarnak élni.:-S

2011. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!