Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van még valaki, akinél ez a...

Van még valaki, akinél ez a dolog fordítva működik?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány azért sminkeli magát, mert smink nélük nem érzi magát olyan szépnek. De nálam ez pont fordítva működik, lehet, hogy azért mert nagyon gáz vagyok sminkelésben, nincs sok kézügyességem hozzá, bevallom. De néha, ha valami nagyobb buli van, vagy bál, akkor szoktam használni púdert, alapozót, szemhéjpúdert, spirált, stb. Ilyenkor mindig olyan öregnek érzem magam, és olyan kiélt fejem van :/ De ha nincs rajtam smink, vagy csak szempillaspirál, akkor jobban tetszem magamnak. Van egy húgom, aki 6 évvel fiatalabb nálam, olyan aranyos, kislányos, olyan kedves arca van. Talán azért látom az arcomat szebbnek smink nélkül, mert ha belenézek a tükörbe, akkor egy kicsit a bájos húgomat látom. ^^ Amikor annyi idős voltam, mint ő most, nagyon hasonlóan néztünk ki. Ti hogy vagytok ezzel a smink dologgal?
2010. nov. 27. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány azért nem érzi magát elég szépnek smink nélkül, mert nincs elég önbizalma.

Ha Te smink nélkül jobban tetszel magadnak, akkor ne sminkeld magad :) A smink öregít. Használj kevesebb sminket, vagy egyáltalán ne.

2010. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap sminkelem magam, de szerencsére nem látszok öregebbnek tőle. Nem mindegy, hogy hogyan csinálod. PL szemhéjpúdert én se szoktam használni, mert attól tényleg olyan kiélt fejem lesz, de a mindennapos smink pont hogy megszépíti a bőrömet és ragyogóbbá teszi a tekintetemet. Nem használnék én se alapozót+púdert, ha nem lenne ilyen színváltós az arcom (a szemem alatt tök fehér, és vannak piroskás foltjaim). Szerintem a legtöbb lány a szemceruzával öregíti el magát, csínján kell bánni vele... Tudni kell, hogy mi áll jól, az általános sminkelési tippek/szabályok nem feltétlen igazak mindenkire.
2010. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Jaj végre egy normális lány. Hát ne sminkeld magad, ha nem szereted. Különben meg, csak hogy tudd, minket zavar a smink, mert nem látjuk a lányok igazi arcát tőle. Kicsit olyan, mintha maszkot húznának vagy mi. Inkább tetszik egy olyan lány, aki felvállalja magát és nem törődik azzal, hogy ki mit gondol róla, ha nincs rajta smink, mint egy sminkelt. Meg télleg van, hogy úgy érzem már, hogy a lány igazi arca lehet teljesen más, mint sminkben. Tiszta zsákbamacska feeling.
2010. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudsz sminkelni, de sebaj, ha nagyon olyan alkalom van, biztos segít egy barátnő, vagy sminkeshez is mehetsz. Hétköznap meg ha nem szereted, ne hordd :D
2010. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik ne csináld, ennyi. Nem kötelező.

Azt hiszem ez lesz a szlogenem, amit minden ilyen kérdéshez be fogok írni.

Amúgy a sminket azért szeretik sokat, mert manipulálni lehet vele az arcunkat/szemünket/orrunkat/stb. A bőrhibákat eltünteti, a szép részeket kiemeli, az arc formáját alakítja. Ehhez mondjuk jól kell ismerni az arcunkat és gyakorolni kell, szóval csak úgy nem megy.

2010. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!