Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20 perc aerobic segithet...

Napi 20 perc aerobic segithet a fogyásban?

Figyelt kérdés
vagy csak a test alakul át valamennyire?
2011. jan. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mellette nem diétázol, akkor ez amolyan saját farkába harapó kutya-effektus.

Amit leadsz a torna közben, azt egy későbbi kajálás után visszaszeded.Azt meg, hogy nem eszel utána aznap már semmit, butaságnak tartom - pedig sokan csinálják.

2011. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
24%
maximum napi egy óra...kevesebb nem..én tudom..de az is intenziven!!
2011. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha diétázol mellette akkor napi 20 perc is simán elég. pláne ha előtte semmit nem mozogtál. én is kb napi 20-30 percet aerobikozom de azt intenzíven és szépen leadtam a pár plusz kilót ami rajtam volt, diéta mellett. mondjuk csak 2-3 kilóról volt szó. de ha nekem ez sikerült így akkor annak is sikerül akin több felesleg van.

persze később már tovább fogod bírni az aerobikot is és talán célszerűbb lesz minden másnap 40 percet lenyomni.

2011. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,kb 10 kilot kéne leadnom,nagy a fenekem hasam,vastag a combom.persze nem egy hónap alatt gondoltam.annak is örülnék ha egy két kilo lemenne.eddig nem tornáztam,azért gondoltam 20 perccel kéne kezdeni.a helybenfutás is segit?sajnos keveset tudok kimozdulni itthonról,de tv előtt helybenfutás menne,ha segit!?
2011. jan. 5. 13:05
 5/7 A kérdező kommentje:
diéta alatt mit és mennyit ettetek?a cukros üditőket édességet kerülöm csak vizet iszom
2011. jan. 5. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
én diéta alatt csökkentem a szénhidrátot. elég szigorú vagyok magammal e téren, de a látványos eredményhez ez kell. ilyenkor nem eszek kenyeret, pékárukat, lisztes dolgokat, rizst és krumplit sem. sok húst,halat, tojást,natúr joghurtot, túrót zöldséget eszek és sok vizet illetve teát iszok. napi 1200 kalória az mindig megvan. és mellette persze minden nap aerobikozom, hol többet hol kevesebbet.
2011. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A helyben futás nem segít,akkor inkább ugrálókötelez.

És 2-3 naponta 60 perc aerobik hatásosabb lenne.

2011. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!