Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 179 cm vagyok és 75 kg. Ez sok?

179 cm vagyok és 75 kg. Ez sok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.
2008. jan. 22. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

elfogadható... a kiskorúaknak szóló bmi szerint enyhén túlsúlyos vagy

de ne fogyókúrázz ennyi idősen! csak egyél egészségesen, és hanyagold az ilyen direkt seggnövelésre kitalált vackokat

2008. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Testtömegindex: 23.4


Percentilis: 75-90 között


A gyermek enyhén túlsúlyos.. Amennyiben a magas értéket nem a túlfejlesztett izomzat adja, feltétlenül kezdjen el fogyókúrázni! Fokozottan figyeljen oda napi étrendjének kalória tartalmára és tápanyag-összetételére. Igyekezzen számára zsírszegény, zöldség-, és főzelékfélékben, gyümölcsben gazdag étrendet biztosítani. Ha eddig nem tette, kezdjen el hetente több alkalommal sportolni!

2008. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
22%
Igen, sok. Én a helyedbe jó legalább 15 kilót leadnék...
2008. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem kezd el a sportot, ekkora magassággal mehetnél pl. kosarazni. A mozgás nagyon fontos lenne!
2008. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen 172 centi voltam és 72 kiló.Elkezdtem sportolni,mert tényleg volt rajtam egy kevés plusz.Az izomzatom olyan szépen kifejlődött,h nagyon.A sportot heti 5 edzésben értsd,de igazolt versenyző voltam,tehát nagyon komolyan nyomtuk.Erősebb és robbanékonyabb lettem a korombeli fiúknál is.Azóta megnőttem 178 centire,és amíg nem lettem babás tartottam a 70-72 kilót.

Mivel voltam ilyen helyzetben azt tudom tanácsolni,h semmiképpen se fogyózz!Az úszást tudnám tanácsolni,mert az a gerincedet is helyrerázza,és mivel még sokat fogsz ülni az iskolapadban,így jó lenne hetente legalább egyszer egy órát úszni.Lehet most sokat eszel,de ez a növéssel jár.Majd beáll.Mostmár én is feleannyit eszem,mint akkor.Inkább te is mocorogj valamit.Nem fógyóznod kell,hanem izmosodni.Mert ha a normális pasikról beszélünk,akkor igenis fontos,h legyen feneked,cicid,pici combid,de legfőképp arányos legyél!Semmiképpen sem értek egyet azzal a válaszadóval,aki 15 kilót lekíván rólad.60 kilósan úgy néznél ki,mint egy ropi.Mosolyogj,az fontosabb:)

Most,h babás vagyok eddig 82 kiló,és még így is rámmosolyognak a pasik;)

2008. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is a 15kg minuszt kéne megcélozni
2008. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sportoljal is es ezt csinald,es hidd el hogy sokat le fogsz adni....mert a 75kg az sok....
2008. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én 180 centi és 71 kiló vagyok, és épp még a normális testtömegindexbe lógok bele, alulról. nem hiszem hogy olyan sok lenne az a pár kiló. mondjuk én 21 éves fiú vagyok...
2008. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!