Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan sikerülhetne még egyszer?

Hogyan sikerülhetne még egyszer?

Figyelt kérdés
Lefogytam 10 kg-t, aztán híztam 4 kg-t nyáron 3 hónap alatt sporttal fogytam 6 kg-t és most megint híztam 6 kg-t. ( "szerelmi bánat" miatt a kajálásban kerestem a vigaszt, és télen nem tudtam eljárni futni sem.) Vissza szeretnék fogyni 49 kg-ra és meg is szeretném tartani a súlyomat. Januártól újra kezdtem futni, de amikor valami rossz dolog történik ismét a zabálásba menekülök :( ( egyébként mindenki azt mondja, hogy anorexiás letten, mert még 49 kg-osan sem voltam magammal megelégedve... de így meg pláne nem bírok magamra nézni. )
2011. jan. 8. 11:18
 1/3 anonim válasza:
Hát nem tudom milyen magas vagy, de 150cm alatt nem hiszem hogy gond a 49kg. Tapasztalataim szerint az úszás segíthet (feltéve, ha van a környéken uszoda) mert azt télen nyáron csinálhatod és az egész testedet nagyjából arányosan formálja. Próbáld ki, ez jobb mint a futás, mert bármikor úszhatsz: ha esik az eső, ha hó esik, ha -25fok van, bármikor! Sok sikert!
2011. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok egyébként meg nem tudok sajnos úszni :( de az étrend része érdekelne igazán..
2011. jan. 15. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!