Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhetne? Nyugodtan...

Így sikerülhetne? Nyugodtan okoskodhattok.

Figyelt kérdés

156cm/63kg vagyok 16 éves és lány.

Reggeli: tojásrántotta paradicsommal/tk.kenyér sonka,sovány sajt+zöldségek/zabkása

Tízórai:gyümölcsok joghurttal/pufirizs zöldségekkel

Ebéd:,,anyu főztje" persze nem 3 tányér makaróni kecsáppal..erre azért figyelek:)

Uzsi: hasonló,mint a tízórai

Vacsi: túró/kefir/joghurt/cottage cheese- zöldségekkel


Heti 3x futnék 1 órát + torna: felülés,guggolás..stb.

és amelyik nap futok ennék egy kis szelet csokit vagy valami bűnösebb dolgot..

Szerintetek?


2011. aug. 24. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úristen, végre egy normális ember, aki nem fél pillanat alatt akar lefogyni, kockára téve ezzel az egészségét. Szerintem ez az elképzelés nagyon jó, csak aztán úgy is legyen :P
2011. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Ez jó lenne, csak reggelre minek tk. kenyér, meg zabkása is? Vagy ez, vagy az szerintem :)

Amúgy jó, de nem kell mindennap "bűnözni", mikor futsz. Néha-néha belefér, de tényleg csak ritkán.

Amúgy jó lesz ez, sok sikert! :)

2011. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsánat:) kicsit hülyén írtam,úgy gondoltam tk kenyér sonka+ zöldségek/ (/=vagy) zabkása...a bűnözést meg úgy gondoltam,hogyha nagyon nem bírom nélküle
2011. aug. 24. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:
A perjel gondolom azt jelenti, hogy vagy ez vagy az... A rántottához is ehetsz kenyeret egyébként, mert reggelire nem jó, ha szinte csak fehérjét eszel.
2011. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én kérek bocsánatot, nem láttam a per jeled.

Igen, ez így tökéletes lesz :)

2011. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, jó lesz:) Kiegyensúlyozott:) Én is már annyiszor próbálkoztam az ilyen villámtípusú diétákkal, de rájöttem, hogy semmi értelme. Úgyhogy most én is kb. úgy eszem, mint te, kicsit többet mozgok, és most 1,5 hét alatt fogytam majdnem egy méretet:) Hajrá:)
2011. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Üdítő ilyet is látni a sok kis anorexiás p.csa után :) Teljesen jó lesz :)
2011. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez teljesen jó :) amiket itt olvasok általában nem figyelnek a zöldségekre, pedig fogyókúra idején abból is sokat kell enni, nem csak fehérjefehérjefehérje. Ez így egészséges is. Sok sikert:)
2011. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha már lehet okoskodni, azért vacsira befigyelhetne husi meg hal is, mert a kefír meg a joghurt elég kevéske magában.
2011. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jó lenne,de havonta egyszer tudok húst enni.Halat is nagyon szeretem meg a csirkemellet,de elég ritkán jutok hozzá. Esteleg virsli vagy sonka?
2011. aug. 24. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!