Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt alkalmazva nyárig mennyit...

Ezt alkalmazva nyárig mennyit fogyhatok? (nem fogyókúra, életmódváltás)

Figyelt kérdés
jelenleg 65 kg vagyok a csekély 165 centimmel,és szeretnék pár kilót ledobni nyárra. 10 éves koromban kificamodott a térdem,és sajnos ezt még most is érzem(mikor futni próbáltam)tehát így maradt a gyors gyaloglás.(nap egy óra,ezalatt 5-6 km)teljesen kizártam az étrendemből a cukrot és az édesítőszert,lisztből minimálisan eszem(barna kenyér,ritkán fehér-mindezt úgy hetente-kéthetente egyszer)és napi kb 1000-1200 kalóriát fogyasztok+2-3 l víz. evvel mennyit tudok fogyni nyárig?(vagy legalábbis meglátszik addigra a hatása?,mert a számok nem olyan fontosak)Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2011. jan. 8. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg fog látszani a hatása. Főleg, amikor majd abbahagyod a koplalást. Fele idő alatt fogod visszahízni amit leadtál, mint amennyi idő alatt lement.

Ezer ilyen kérdés van, sok-sok válasszal. Koplalással nem lehet TARTÓSAN lefogyni (az 1000 kalória az!), miből gondolod, hogy neked sikerülni fog?

2011. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó,akkor hogy mindenki értse: ez végleges,sosem fogom abbahagyni,vagy esetleg évente egyszer-kétszer születésnap,egyéb alkalmával eszem többet. és ha nem bírnám,akkor se mennék 1500 kcal fölé. szerintem minden lehetséges,csak akaraterő kell hozzá... mondjuk nekem egy napra bőven elég ennyi,nem éhezem,jó ez így. De azért köszönöm a válaszodat.
2011. jan. 8. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
ne menj 1500 fole, de 1200 ala se. amugy az uszas is jol jonne neked, szerintem
2011. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
régebben úsztam,de lehet hogy újból nekiállok.
2011. jan. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!