Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált fogyókúrás módszerek?

Bevált fogyókúrás módszerek?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel. Kb 5 kilótól kéne megszabadulnom.
2011. jan. 10. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
szénhidrátbevitel normális mértékű csökkentése + sport
2011. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Egészséges étrend + rendszeres mozgás.
2011. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Napi 2-szer egyél csak... Reggelre mehet bármi, de ne nagy adagokban. akár ehetsz péksütit is, de csak egyet. Vacsi kb. 6-7 fele, szintén bármi, de kis adag legyen. 5 kg leadására tökéletes!
2011. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah és mellette sportolj, heti 3-szor 1 óra!
2011. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Felejtsd el a napi kétszeri evést! Nem tudom, miért ajánlatok olyat, ami nem egészséges! Inkább 4x-5x egyél egy nap, az alábbiak szerint: ch-t csak délelőtt, tehát reggelire mehet egy zsemle felvágottal, tízóraira egy gyümölcs, ebédre valamilyen husi zöldségkörettel, délután a fehérjére helyezd a hangsúlyt, uzsira mehet pl joghurt, vacsira tojás vagy az ebédről maradt husi zöldséggel. Emellett heti 3-4 mozgás, s meglesz a gyümölcse :). S természetesen a folyadékbevitelre is figyelj oda. Nekem 3 hónap alatt így 10 kilótól sikerült megszabadulnom.
2011. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező olyan módszert kért, ami bevált. A napi 4-5szöri étkezés nekem csakis súlytartáshoz vált be.
2011. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gyümölcsök dögivel ,(kivéve banán+szőlő) + fehérje (pl csirkemell; fontos, hogy nem panírban, hanem csak átsütve) köret mellé saláta, esetleg 1-2 evőkanál rizs.

Csokit, cukrot, és minden más hizlaló nasit elhagytam, ha rágcsálnék, akkor zöldségeke,gyümölcsöket eszek. Ha meg nem bírom, akkor megiszok fél liter vizet, és garantáltan tele leszek :)

Sportolni mindennap kell! Én szobabiciklizni szoktam, meg a súlyzókkal szórakozok(lábemelés...:D)

2011. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Hát a mozgás nálam olyan szinten megoldott, hogy naponta (kivéve, ha nagyon hideg van, vagy esik stb)kb 2-3 km-t sétálok a kislányommal babakocsival. Ennyire van időm sajnos. Majd ha nagyobb lesz, nyilván megoldható minden mennyiségben:)

Ch-t igyekszem visszafogni, csak a köretmentességgel vannak gondjaim, de fogytam már le úgy, h egyáltalán nem ettem ch-t. :) Szóval hozzá lehet szokni ismét, csak akarat kérdése :)

2011. jan. 11. 08:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah, nasizni nem igen szoktam, nem is igénylem. csak ez a karácsonyi időszak volt olyan, h mentünk látogatóba és mindenhol muszáj volt enni :( meg is látszik, bár most voltunk koncerten, végigtáncoltam az egészet a 11 kg-s lányommal, szóval valamennyi már ment le :)
2011. jan. 11. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!