Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem fér bele...

Mit csináljak ha nem fér bele a napomba az hogy figyeljek az étkezésemre is? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Pörgök egész nap, egyik lábam itt a másik ott de szó szerit:)

Szeretnék odafigyelni az étkezésemre, de napközbe is max egy gyors kajálásra van időm, (arra se tudok figyelni, hogy ne legyen olajos stb. sokszor gyorséttermekbe) és inkább éjszaka van időm enni de akkor sokat is eszem. Sportolok is nagyon sokat, nincs súlyfeleslegem de egy kicsit "tömöttebb" vagyok mit régebben voltam, és ezen szeretnék változtatni. Mit csináljak?


2011. jan. 15. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem az odafigyelés nem fér be a napodba. Az nem idő, csak döntés kérdése. Már most odafigyelsz. Az az egészen extrém helyzet elképzelhető, hogy kizárólag gyorskajára van időd. Persze ez is szervezés kérdése, de ha átmenetileg nem tudsz jobb megoldást, indulj ki abból, hogy gyors kajálás és gyors kajálás között is van különbség. Nem csak MCdonalds és társai léteznek. Be tudsz ugrani egy kínaiba, egy gyrososhoz, egy pékségbe. Rendelhetsz ételt az interneten ( www.netpincer.hu ). Munkába menet beugorhatsz a boltba, zöldségeshez vagy a piacra, és megveheted, amit napközben enni szeretnél. A lényeg, hogy találd ki, mit szeretnél enni, és egy picit tervezz előre. Nekem jól bevált, hogy mindig van nálam vésztartaléknak egy Nutrilite protein szelet, amivel jól lakom, ha nincs másra időm.
2011. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!