Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csinálják/csináljátok?

Hogy csinálják/csináljátok?

Figyelt kérdés

Sokszor látok olyan lányokat,nőket akik tökéletes alakkal ülnek a gyorsétteremben és jóízűen falatoznak. Nyilván vannak olyan emberek akik kevésbé hajlamosak a hízásra de nem lehet mindenki ilyen. Én minden áldott nap az étellel hadakozom. Mert könnyen tudok fogyni,ha éppen diétázom de annyira hízékony vagyok,hogy 1-2 napig nem figyelek rá,hogy mit eszem és már is kezdhetek egy újabb fogyókúrába. És még arra sem fogható a dolog,hogy rosszul fogyóznék,hiszen mindig figyelek arra,hogy ha diétázom lassan fogyjak. Sőt még azt sem mondhatom,hogy már nem az igazi az anyagcserém,mert fiatal vagyok!


17/L


2011. júl. 25. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
én hízékony vagyok ezért rendszeresen edzek és figyelek az étkezésekre is. mégis ha úgy alakul simán eszek egy menüt a mekiben. 30-on túl vagyok 48 kiló. aki rendszeresen sportol annak nm gond neha a gyorseé
2011. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyorsettermi kaja. elso vagyok csak a telefonom elküldte véletlenül:-)
2011. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj oda mit eszel, az életmódváltás (diéta+aerob mozgás) után némilg könnyebb nem, azért a fehér kenyeret ritkán egyél, és a szalonnát az hagyd ki. És mozogj sokat. Ne egyél gyorséttermi kajákat attól, hogy a "remek alkatúak" (én 176 cm és 68 kg vagyok) azt esznek, te kövér leszel tőle, hogyha nagyon hízékony vagy.
2011. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit kell tenned, hogy folyamatosan tudatosan étkezel és lehetőleg valamit sportolsz mellé, odafigyelsz mikor mennyit és mit eszel, hogy ne lépd túl rendszeresen a kalóriaszükségleted.


A "hízási hajlam" dolog 99%-ban kifogás. Étkezési és mozgási szokások vannak, nem genetikai hajlam hízásra-fogyásra.


Mert mit is látsz ezekből a lányokból, nőkből? Hogy időnként ott ülnek a gyorskajáldában és majszolnak valami üres kalóriabombát. Pont.

Azt nem látod, milyen gyakran és mennyit tolnak be voltaképp, hogy otthon és máshol amúgy mit és mennyit esznek pontosan, hogy mennyit mozognak (sportból vagy simán csak aktívabb életstílusból kifolyólag), és a szerencsétlen bulímiásokat se látod, akik a nagy zaba után mellesleg meghánytatják magukat. Nem vagy tisztában ezen "szerencsés" leányzók egészségügyi állapotával (emésztési-felszívódási zavarok és pajzsmirigytúlműködés pl. okozhatnak soványságot), sem a pontos hormonális változásaikkal, amik sokszor (de nem mindig) "megóvják" a tinilányokat a hízástól - amíg tinik.


Szóval felesleges hasonlítgatni. Az ember még a saját étkezési szokásait is csak hosszú és alapos önvizsgálat után képes megfigyelni és tudatosítani, másokét, pláne idegenekét nyomon követni kb. kizárt.

2011. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!