Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 nap alatt mivel lehetne a...

21 nap alatt mivel lehetne a legtöbbet fogyni, és kb. mennyit?

Figyelt kérdés
Elég fontos eseményre vagyok hivatalos, és szeretnék "beleférni" a kosztümömbe. Nagy súlyfeleslegem van, elvileg akkor rövid idő alatt többet lehet leadni, nem leszek alultáplált, meg anorex, ez biztos. :D
2011. jan. 16. 13:53
 1/8 anonim válasza:
Ha 21 nap alatt akarsz fogyni akkor a legjobb a káposztaleves vagy atkins diéta, de egyik sem egészséges és csak kb 5 kilót tudsz leadni max. Már a 3. naptól ingerlékeny és fáradt leszel és egész nap a kaján jár majd az eszed... a villámdiéták általában azért nem hatásosak mert félúton rájössz, hogy nincs esemény ami megérné ezt a szenvedést.
2011. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.


:)

De, van az az esemény.

Az Atkins diétának utánajárok.


De egyéb tippek is jöhetnek még!

2011. jan. 16. 14:42
 3/8 Ájhevnó válasza:

21 nap alatt "nagy" fogyást csak vízvesztéssel érhetsz el, utána rögtön visszahízod.

Nézz utána vízhajtó fogyókúráknak

2011. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egézséges étkezéssel 3 hét alatt 6-8 kiló jött le, de kitartónak kell lenned, semmi nasi (ez esetben kenyér se), vega kaják, és meg lesz, csak nehogy visszahízz :)
2011. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Lesd meg ezt.:)


[link]


Sok sikert!

2011. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyszer elmentem egy relax masszázsra

a maszírozó előtte adott kb 2 dl gyógyteát.

laza, simogatósan, elaltalósan masszírozott, de a 1,5 óra alatt legalább 5-ször mentem pisilni, és nem 2 pl jött ki ! (már szégyeltem magam)

2011. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valoban le akarsz fogyni 21 nap alatt: elso 5-6 nap ne egyel semmit. csak es kizarolag mentes viz,es esetleg 1 alma 1 nap es 1 grapefuit,igy a hetedik napon mar jol osszeszukul a gyomrod,aztan egy par napig egyel salatat es gyumolcsot (semmi mast) amikor tul vagy a 2 heten,mar csak 1 het marad: ehetsz egy picit,de ne sokat! tuti lefogysz! es ez nem vicc. En amikor elhataroztam hogy lefogyok(175 cm es 76 kilo voltam) ugy kezdtem hogy nem ettem sermmit 16 napig. a 17 -edik napon nem birtam tovabb..es elkezdtem enni persze keveset mert a gyomrom osszeszukult,es egeszseges eteleket,sok gyumolcsot,zoldseget..4 liter mentes vizet minden nap,es fel evig nem ettem kenyeret. Most 58 kilo vagyok eszek normalisan.........es a sulyomat mar 2 eve tartom semmit sem mozgok. Ezt csak azert irtam le mert nem ertenek egyet velem,mindenki azt mondja fokozatosan kell lefogyni. De ez nem igaz. Egy dietat ugy kell elkezdeni hogy minimum 1-2 hetig nem eszik az ember semmit. Persze ezt csak az tudja megcsinalni akinek van akaratereje....de igy mar az elso heten van eredmeny,es aki tulsulyos,minden nap elteltevel elegedetten fekszik le,mert latszik hogy fogyott. Sok szerencset! Termeszetesen ha nem birod pl. egyel meg egy csomag szotyit,vagy tokmagot,igy eszel is meg nem is..... Sok szerencset!
2011. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem eszel 1hétig semmi hust, semmi tésztát (kenyeretse)csak 1nap 1x salátát, meg gyümölcsöt (kompotot ne) Aztán a 2.héttől már elkezdhetsz futni/uszni, muszály lesz + csak saláta meg gyümölcs/zöldségek esetleg barna kenyér
2011. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!