Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abból lehet baj ha 1 hónapon...

Abból lehet baj ha 1 hónapon keresztül csak kávék iszom? Mert le akarok fogyni 15 kg . minél rövidebb idő alatt.165cm/64kg

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet... Ahogy abból se, ha mondjuk nem veszel levegőt egy hónapig.
2011. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy ennyi sötét ember rohangál erre...


A kávé kalória tartalma 0, ezzel az erővel igyál vizet.

Nem kapsz koffeinmérgezést, nem száradsz ki, nem kapsz szívrohamot.

[link]


Viszont pont ugyanakkor fogsz éhen halni. Kb. hét után feladja a harcot a szervezeted és vagy meghalsz, vagy kórházba kerülsz, ha visszahoznak az orvosok, kb. még két hónapot töltesz majd a pszichiátrián.


Sok sikert!

2011. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elment az eszed? Csak kávét akarsz inni?Egyrészt nem is egészséges, mert felmehet a vérnyomásod, szívproblémáid lehetnek túlzott fogyasztása esetén, másrészt meg vízhajtó hatása van, ami azért is rossz, mert ha éhezel is a folyadékellátásra szükséged van, így meg ki is száradhatsz!És akkor már a koffein egyéb káros hatásairól ne is beszéljünk! El is patkolhatsz! Ugye nem ez a célod?
2011. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez elég beteg ötlet, már bocs.
2011. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bányai Károly ***** válasza:
100%
Csak baj lehet belőle. És még le sem fogysz, mert a kórházban úgyis meg fognak etetni, hogy lábra tudj állni.
2011. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Hajrá!


Úgy is sok hülye van, de így 1 el kevesebb lesz. Amúgy szerintem kamu a kérdés, nem hiszem el, hogy valaki ilyen sötét legyen. Ilyen hülye ember mit dolgozik??? Kíváncsi vagyok rá komolyan, hogy az elmebetegek mibőléélnek :)

2011. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:58


Szerintem még "tanul", egy kis anorex mániás tinilány lehet.

2011. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyanról, aki csak joghurtot evett, amig kórházba nem került. Azt hiszem, nem tudták már megmenteni de nem akarok hülyeséget mondani. Ennek egyébként ugyanez lenne a vége.
2011. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hogy ez honnan jött azt nem tudom, de gratulálok az ötlethez. csak így tovább!! :D

akik ilyesmiben gondolkodnak , soha de soha nem fognak lefogyni.

2011. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cass90 ***** válasza:

1. nem bírnád ki

2. ha igen, kórházban kötnél ki - ahol akár maradandó károsodást is megállapíthatnak, vagy rosszabb

3. attól, hogy kávézol ugyanúgy legyengülsz, mivel nincs benne kcal

2011. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!