Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legjobb fogyási módszer:...

Legjobb fogyási módszer: valóban a sok fehérjén alapszik?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt azt,azt hiszem többet olvastam a fogyási és testépítési illetve alakváltoztatási módszerekről,mint a legtöbb személy. A fehérjéről olvastam,hogy betegségeket idéz elő,illetve a vitaminok hiánya ugyancsak betegséggel jár,ezért ez a magas fehérje alapú diéta nem a legjobb módszer. De aztán olvastam azt is,hogy szénhidrátokkal nem lehet úgy fogyni,hogy sokat eszünk belőlük,ezért elég keveset lehet enni,amit később megbánnék,mert duplája jönne vissza annak,ami lement.


Ezért mégis a fehérje alapú diétára tértek vissza a gondolataim és szeretnék hallani véleményeket,tapasztalatokat,illetve bármit a magas fehérje tartalmú diétákról,pontosabban olyanokról amikben vagy nagyon kevés szénhidrát van vagy szinte semmi.

Előre is köszönöm! (Nő vagyok)


2011. jan. 21. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

"A fehérjéről olvastam,hogy betegségeket idéz elő,illetve a vitaminok hiánya ugyancsak betegséggel jár,ezért ez a magas fehérje alapú diéta nem a legjobb módszer"

Ki akadályoz meg abban, hogy a fehérje mellé vitaminokat is bevigyél? És mi az a hülyeség, hogy egy tápanyag bevitele betegségeket idéz elő? Ezeket most komolyan el is hiszed?


Vélemény: Egyszerű, a tápanyagokat a megfelelő arányban kell bevinni. Mellé vitamin és ásványi anyagokat és sok folyadékot is. Ennyi!

2011. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!