Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel lefogyhatok tartosan 15...

Ezzel lefogyhatok tartosan 15 kg-t 4 honap alatt?

Figyelt kérdés

-nem eszem végképp kenyeret, édességet, húshoz koretet. (eddig napi 4-5 szelet kenyéret is megettem, minden nap legalabb 1 kiscsokit, stb...)


-napi 3l szésavmentes ásványvíz

(eddig max 0,5l volt...)


-napi 5szori étkezés /tízórai, uzsonna gyumolcs vagy joghurt/

(eddig ettem 3szor és mind a háromszor kenyeret,tésztát stb...)


-napi 40-50 perc intenzív séta. ( eddig szinte semmi)


Ha ezt igy fogom csinálni akkor lefogyhatok? elég nagy súlyfeleslegem van....vagyis jobban mondva nagyon nagy... 168/86 vagyok.

17/L


2011. jan. 23. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kiindulásnak jó, de ne feledkezz meg a fehérje bevitelről (sovány túró, zsírszegény sajt, sovány husik), és a zöldségről, abból bármennyit ehetsz. a fehérje azért kell, hogy ne fogyj izomból, és a végeredmény egy formás, karcsú test legyen.

az is nagyon jó, hogy sétálsz, ha beindul a fogyás, akkor emelheted a séta idejét, vagy átválthatsz lassú kocogásra.


az alapok megvannak, ezzel tuti sikered lesz, csak figyelj a fehérjére ;) sok sikert :)

2011. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akár hamarabb is, főleg h túlsúlyos vagy. csak kitartás kell.
2011. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz hozzáállás, de ebédre húshoz egyél ám köretet, hisz nem csak tészta van: zöldségek bátran, néha rizs, beszéld rá anyukádat a barna rizsre, ugyanolyan finom, nem sokkal drágább, s legalább nem leszel utána rögtön éhes. Reggelire is kellene egy kis ch, tehát kenyér, zsemle vagy valami, szóval szendviccsel nyugodtan indítsd a napod, ha lehet teljeskiörlésű legyen. Ha eddig napi 4-5 szelet kenyeret ettél, akkor már az is sok változást idéz elő, hogy lecsökkented 1re. Nagyon minimalizálni nem szabad a ch-t, hisz erre is szüksége van a szervezetednek. Viszont tanács: eddig fél liter vizen tengődtél, ne akarj rögtön 3 litert meginni. Én is így voltam, mint te, fokozatosan kellett hozzászoktatnom magam, mert egyszerűen hányingerem volt. Először azt tartottam be, hogy minden étkezés előtt ittam egy pohárral, ez már 1 liter, ami már több, mint amit előtte ittam. Aztán közvetlen felkelés után és lefekvés előttre is beiktattam. Most meg már azon kapom magam, hogy étkezések közben is iszok :). Úgymond meg kell tanítanunk magunknak a vízfogyaszást :). Hasonlóan fogytam 3 hónap alatt 10 kg-t, pedig én kevesebbről indultam, mint te (75 voltam), tehát simán menni fog :).
2011. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi szépen :))

persze zoldséget azt eszem reggelihez és ebédhez is


ma eddig ezt ettem

reggeli: 2 tukor tojás, 1 paprika, 2kis paradicsom, 1 szelet sajt és egy kevés olajos hal


tízórai: 2alma


ebéd: fott csirke hús, 1 paradicsom, 1 paprika


uzsonnám ez lesz: 3dl joghurtital


vacsora: túró

2011. jan. 23. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

reggelire tényleg egyél ch-t mert az adja az energiát és attól fog majd az agyad a suliban :) szóval tk kenyér, natúr zabpehely, puffasztott rizs, ami jól esik.

reggel én úgy szoktam, hogy jóól megrakom a szendvicsemet: 2 szelet tk kenyér közé 3 szelet csirkemell felvágott, bele főttojás, uborka, paprika, paradicsom, hagyma, néha saláta is... így olyan ínycsiklandozó lesz, hogy nem tudsz neki ellenállni, és egész délelőttig nem vagy éhes, mert az agyad úgy fogta fel, hogy egy szép nagy lakomát csaptál ;)

2011. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!