Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 5 kg-ot, és kisebb...

Fogytam 5 kg-ot, és kisebb lett a mellem. Most meg nőtt, mert egy kicsit visszahíztam. Lehetséges hogy azért nőtt a mellem?

Figyelt kérdés
Nekem mindig azt mondták hogy ha 1x fogyás miatt kisebb lesz a mell, akkor az utána hízás során sem fog nőni.
2011. jan. 24. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én azt tapasztaltam, ha fogyok először a cic lesz kisebb... ha visszahízom. a cicre utoljára megy vissza a husika, vagy zsír. amikor 54 kg voltam B kosár kellet, most 64 kg-an C D ,de maradt a 80-as körméret( hála égnek) 10 évvel ezelőtt is voltam egyszer ennyi kg, és akkor is nagyobb melletartó kellett, küözben meg sokáig 58 kg és akkor hol B-s hol C-s kosár.

szóvál fogyás hízás cicméret igenis összefügg. és viiszahízik a cici is. Nálam legalábbis

2011. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én meg úgy vagyok vele ha fogyok onnan megy le először viszont ha esetleg hízok pár kilót akkor meg ott veszem észre először.
2011. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel a zsírraktárak nagyrésze ott van elég valószínű. De ez teljesen egyénfüggő semmit se tudsz ellene tenni. Sporttal szerintem jobb lenne javítani az izom-zsír arányt és akkor nem kéne fogyni a jobb alakhoz.
2011. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mell leginkább kötőszövetből áll, nem pedig zsírból. Én ha fogyok, mellből sosem. Szerintem nem a melled nőtt meg, hanem a körülötte lévő rész párnásodott ki és ezért érzed így. Nagyon sok olyan, igazán kövér embert látni, akiknke alig van mellük. Ez azért van, mert a mell kötőszövetekből és tejmirigyekből áll, alatta izom van, zsír nagyon minimális rakódik oda. A terhes nőknek sem azért nő meg a mellük, mert meghíztak, hanem mert a tejmirigyek bedurrannak, hogy felkészüljenek a szoptatásra.
2011. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ha híztam (régebben) megcsöcsösdtem. Undorító volt. Mivel homokóra vagyok, mindenhova hízok. Most jó a testsúlyom évek óta. Igen ha hízol nő a mell, ha fogysz csökken!

56kg-osan 93cm volt a mellbőségem, 46 kilósan 83cm. Most 88cm és 52-53kg vagyok, úgyhogy összefügg!

26.L

2011. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hátad nő, illetve csökken a fogyás függvényében. Van ez a Zsrímentes Jegyesek című műsor, ott mindig az van, hogy az esküvői ruhából a háton kibuggyannak a hurkák. Aztán egy profi csapat lefogyasztja őket és igen, cm-ben nekik is csökken a mellbőségük mire eltűnnek a hurkák, de a melltartó mérete annyiból változik, hogy 80 c méretből lesz 70 c. Tehát a kosárméret marad, a körfogat változik.
2011. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!