Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kalóriatábláz...

Melyik a legjobb kalóriatáblázat a neten? Te melyiket használod?

Figyelt kérdés

Érdekelnének készételek adatai is, vagy olyan táblázat esettleg, ahol darabra vagy adagra vannak kiszámolva az értékek, nem grammra (persze, aminél lehet).


Tudom, hogy ezek csak kb. értékek, de nekem valahogy a kalóriaszámolgatás jön be fogyáshoz a legjobban.


2011. jan. 25. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

kcal.hu, ott összetétel szerint is ki tudod számolni a készételt amit otthon csinálsz, és összesít...

mondjuk ott nincs fenn minden kaja...

egyébként én általában google-be írom be, pl. "csirke kcal", és kiadja a jó oldalakat...

viszont a miteszel.hu nekem nem jön be...

sztem is a kalóriaszámolós módszer a legjobb... sok ételről nem is gondolnád, hogy mennyire sok/kevés kcal... a legdurvább sztem a ketchup és a majonéz közti különbség.

2011. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt használom: [link]


Nemcsak a kalóriát, de a tápanyagokat is kiszámolja és grafikonon ábrázolja is.

2011. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :)
2011. jan. 25. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy: [link]


Nem olyan részletes, mint a body.builder.hu, de könnyebben átlátható, így laikusoknak talán jobb...

2011. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!