Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ér többet 1 óra izzasztó...

Mi ér többet 1 óra izzasztó kondi vagy Norbi torna (duci tréning)?

Figyelt kérdés

Kondiba voltam ma: hátra 5*15 sorozatot csináltam + bicepszre is 5*15 volt. És minden gyakorlat között csináltam hasprést engem ez rendesen megizzasztott. A héten 3szor járnék kondiba. Sajnos bicikli és futógépek vagy hasonlók nincsenek. Ezek mellett figyelek az étkezésre és hétvégente eljárok úszni. A maradék napokon vagy tornázok vagy pihenek az 2 nap. Így többet letudnák adni nyárig mint ha minden nap tornáznék Norbira?

16/F


2011. jan. 25. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A kondizással izmosítasz a Norbi tornával meg zsírt égetsz. Abszolűt értékben nyílván a kondi többet ér, mert az azért jóval intenzívebb mozgás.
2011. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
futás + kondi a norbit meg felejtsd el, nehogy már a pénzedből tankolja a 20 millás verdáit...
2011. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted, norbi jól néz ki, vagy tök átlag? Mert sztem tök átlag...
2011. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!