Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrás étrend. Mit egyek?

Fogyókúrás étrend. Mit egyek?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni, hogy mit ehetek. Pár kilót szeretnék fogyni (5-6kg-ot), nem célom, hogy 1hónap alatt érjem el ezt az eredményt, nem is lenne egészséges.

Heti 3x járok konditerembe (1hónapja kezdtem el), 3x szobabringázom (sajnos többre nincs lehetőségem, mert itthon nincs-ha jobb idő lesz megyek ki kocogni), emellett szeretnék egy normális, fehérjediétának, vagy minek nevezett étrendet beiktatni :)

Egy változatot találtam, de ez nem túl változatos, ezért keresnék ezekre alternatívákat, hogy ne mindig ugyanazt kelljen enni:

reggeli 1 tk szendvics , vagy főtt tojás (mondjuk 2 darab)

10órai 1 gyümölcs (alma, banán, szőlő, mandarin)

ebéd kisebb adag párolt, vagy főtt hús, lehetőleg barna rizzsel, vagy zöldséggel (na ide jönnének legjobban az alternatívák, mert ez minden nap kivitelezhetetlen szerintem)

uzsonna gyömölcs

vacsora: fehérje (tojás, túró)

és emellé természetesen soksok folyadék...

köszi


2011. jan. 26. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Fehérjeforrások: tejtermékek, túró, tej, zsírszegény sajt, tojás, húsok.
2011. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!