Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi fogyókúrás étrend!...

Napi fogyókúrás étrend! Valaki aki ért hozzá kérem segítsen!?

Figyelt kérdés
Elkezdtem mától fogyókúrázni, eddig is jártam néha biciklizni tornázni, de ezen a héten szigorúbban csinálom! Ma reggelire ettem 4 db győri édest, ebédre barnakenyérből franciapirítóst, vacsoárázni nem vacsoráztam, mert nem voltam most éhes! A kérdésem az lenne, hogy mennyit kell ennem 1 nap, vacsorára mit lehet enni és ebédre! Esetleg valaki leírhatná, hogy ő mit szokott magának készíteni! A szüleim dolgoznak, szóval vmi könnyen elkészíthető dolgot írjatok, nem vagyok valami nagy konyhatündér!:) 18/L
2011. jún. 24. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
38%
Én nem vagyok túl hozzá értő de a futás az nagyon hasznos reggelik előtt vagy után futol egy kicsit azzal is rengeteg kilojult égetsz el,ja meg hasznos a felülés napi 25 darabot beiktatsz és biztosan fogyol:)
2011. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de igazán most a kaja rész érdekelt volna!:)
2011. jún. 24. 20:10
 3/22 zuzuki ***** válasza:
Így nehéz.. Gyakorlatilag nincs támpont,amin el lehetne indulni.Nő,vagy férfi vagy?Milyen magas,mennyi idős?
2011. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
oda írtam..18 éves lány vagyok! 53 kg és 167 cm! Tudom a kalkulátor szerint ez ideális, de látszatra nem..
2011. jún. 24. 20:26
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon aranyos lánynak tűnsz,viszont annyi ugyan ilyen kérdést láttam már,hogy nemvolt ennyi dugó 10 évben Budapesten. Nem lenne egyszerűbb olvasgatni?:)

Nekem testépítés a hobbim,de lehet tudok segíteni.

A reggelit kezdeném valami szénhidráttal,pl.2db vajas kenyér,(nyugodtan lehet fehérkenyér),10óraira nyomnék egy shaket (fehérje turmix),ebédre ennék valami salátát,egy kicsi csirkemellel (max.100g,bár kinek mi a kicsi),délutánra megennék 1 almát,vagy egy kockacukrot (nem hülyeség,cukor szintednek is meg kell hogy legyen),vacsorára meg megiszol egy pohár zsírszegény tejet.


Ha van itt valaki okosabb,akkor írjon neki egy jobbat.

Fuss,esetleg kocogj,naponta 2-3 órát,a lényeg az hogy 1 órában legyen 10-15 perc intenzív FUTÁS,a többi lehet lassabb,esetleg kocogás,ha lefutottad,sétálj még egy 20 percet.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kaja:

Bárilyen mennyiségben ehetsz:

- sóska

- spenót

- grillezett csirkemell, pulykamell, (ez könnyen elkészthető)

- tojás - főtt, lágy, esetleg olivaolajon késztett tükörtojás. (ez is könnyen elkészthető)

-brokkoli, uborka, salátalevelek.

Ehetsz még: karfiolt, paprikát, paradicsomot. kenyér és a győri édes helyett javaslom az abonettet, vagy a puffasztott rizst/búzát.

ehetsz grillezett zöldség mix-et, azt sem nehéz elkészteni (ebédhez ajánlom, heti 2-3x). Jázzminrizst szokták mg hajtogatni, azt nem tudom milyen...

Heti 1x mindenképp engedélyezz magadnak nagy zabát (én hétvégén szoktam, amikor anyu úgy is töm a házi főztjével), illetve kb heti 2x édességet.

Ebédre egyél inkább főtt ételt, vacsorára leginkább semmit, ha mégis, akkor zsírszegény joghurttal vagy 1 gyümölccsel próbáld beérni (1 alma, vagy 1 barack, vagy pár szem eper... stb)

Reggelire viszonylag sokat ehetsz, én inkább a szendvicses megoldást javaslom (hogy a sok zöldség ilyenkor jusson a szervezetedbe), de jó pl. a tojás, párizsival, vagy pulykamell felvágottal. Ott is ehetsz joghurtot, vagy túrót.


Ha teheted, mindennap mozogj, de min. 3x egy héten járj el futni kb 25-30 perc folyamatos futás megteszi.


Ha mindezt betartod, sztem garantált a heti 1,5 - 2 kiló, nekem bevált.


Sok sikert és kitartást! ;)

2011. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem aztmondom hogy okosabb de vajas kenyér..Meg ő már nem duci vagy túlsúlyos hogy fehér kenyér is mehetne reggeli mondjuk 2 szele tkiörlésű kenyér csirke sonka,10órai shake,ebdég mondjuk 20dkg csirkemell zöldséggel tízórai gyümölcs vacsora meg túró:)
2011. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
"Meg ő már nem duci vagy túlsúlyos hogy fehér kenyér is mehetne" ebben a mondatodban nem találtam értelmet,kifejtenéd?
2011. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Eleve a barnakenyértől később leszel éhes..a fehértől hamarabb meg a szervezet másképp használja fel most ha 150kg lenne az elején fogyna a fehér kenyértől is mert abból 3 szelet jóllakottságot jelezne nála de a barnából mondjuk elég a 2 szelet kenyér is és így kevesebb kalóriát visz be..:)
2011. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Így van,de a kalória különbség minimális ilyen mennyiségben,ha később lesz éheshez hozzátenném,hogy ha 8 kor reggelizik,akkor nincs az az ember,aki egy 10 órais fehérje turmixal,esetleg anélkül,délig éhen halna,esetleg megéhezne.
2011. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!