Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyit fogyni h látszódjon az...

Annyit fogyni h látszódjon az izom, hogyan?

Figyelt kérdés

2010 nyarára rendszeresen erősítettek h "strand" alakom legyen, ez el el is értem, sokak mondták h milyen jól nézek ki!

A tél alatt ez az izom egyszerűen eltűnt :/

Vagyis az izom megvan csak egy kicsit ráhíztam a hasamra.

Hogy tudnék a legkönnyebben lefogyni annyira h látszódjon az izom?

A futás segít?


2011. jan. 28. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb evés, több mozgás, ez a tuti recept.
2011. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ertem azokat az embereket, Akik a hidegre hivatkoznak, mivel mozogni mindig lehet, csak megkell talalni a modjat!

Lehet setalni, futni, amikor nem esik az eso! Ha nem kedvez az idojaras, akkor lehet a lakasban is mozogni. DVD lejatszo, video pl. s nagyon jo anyagokat lehet kapni, mint erobic, tanc stb.

Hasgyakorlatokat lehet a TV nezes kozben is vegezni. Ugralokotel!

Tehat talald meg a modjat es kezdjel el mozogni rendszeresen.

2011. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szó amit nem bírtál megfogalmazni az a szálkásítás.

Ami meg történt veled,az az,hogy nőtt a testzsír százalékod.

Gugliba keress rá a szálkásító diétára és keress egyet ami illik a testsúlyodhoz.

2011. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a hidegre hivatkoznak, de az tény, hogy hideg odőben lelassul az anyagcsere, ugyanis a szervezet úgy védekezik a hideg (és a velejáróü betegségek) ellen, hogy kicsit kipárnázódik a test. Épp emiatt jóval nehezebb télen lefogyni mint nyáron. Amint beköszönt a meleg idő, nem csak az étvágy lesz kisebb, de a kilók is gyorsan kezdenek leolvadni.
2011. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszafogtam az evést és kezd látszodi át izmom, szval ez tuti recept (Y) köszönöm
2011. febr. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!