Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplalok, akkor tényleg az...

Ha koplalok, akkor tényleg az izmomból kezdek el fogyni és nem a zsírból? 1 éve gyúrok és boxolok, akkora vagyok mint egy ház, csupa izom, de a hasam meg a mellemen lévő sír csak nem akar lemenni, hozáteszem melette napi rendszereséggel futok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tom én mióta koplalok csak zsírból fogytam
2011. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nagyrésze izomból megy el az embereknek ezért nem tartósak a fogyásaik.
2011. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nagyon nem akarok izomból fogyni,ez valahogy elkerülhető lenne?
2011. ápr. 4. 19:43
 4/19 Pálmii.-_- válasza:
én ugytudom igen. valami olyasmit hallottam h ha nem eszel rendesen akkor a test nemjut elég tápanyaghoz. ezért egy idő után az izomszöveteket kezdi lebontani további tápanyagért.
2011. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Sajnos én se nagyon értem ezt a témát én inkább gyúrok mert nekem az alkatom jó hozzá szóval tudok rá építeni fogyókúra nélkül.
2011. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és nem a zsírból tényleg hanem az izomból?
2011. ápr. 4. 19:51
 7/19 anonim ***** válasza:

az elsőnapokban fogysz az izomból, utána a szervezet átáll a zsírbontásra. ez kb 4-7nap.

De ezeknek a napoknak az izomvesztését is lehet csökkenteni,ha elég proteint eszel és edzel mellette.

Tehátz nem kell kétségbeesni, vedd vissza a szénhidrátot és bekkeld ki az 1 hetet.

2011. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
értettem,köszönöm!
2011. ápr. 4. 19:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te szálkásítani akarsz. Amikor testépítők szálkásítanak, akkor nem koplalnak, ugyanis a napi fehérjét ugyanúgy megeszik! Csak a szénhidrátot csökkentik jelentősen. Neked is ezt kéne tenned, és nem koplalnod.
2011. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
milyen kajába nincs sénhidrát,gondolom kenyér cukros ételek ilyesmi nem?
2011. ápr. 4. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!