Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát csináljak...

Milyen diétát csináljak Rubint Réka 20 perces tornái mellé ami hatásos is?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a legjobb diéta amit összelehet vele kötni? Abból amit eddig olvastam én arra gondoltam,hogy megpróbálok kevesebb szénhidrátot és zsír fogyasztani.

Tehát például, reggelire műzli és egy alma, ebédra valami tartalmasabb mondjuk 2tojás paradicsommal és paprikával meg 1 teljes kiőrlésű zsemlével, uzsonna pl narancs, vacsora pedig valami saláta.

Szerintetek? Szívesen fogadok tippeket:)

Úgyis rengeteget járunk Norbis pékségbe. Édesapám cukorbeteg és sok olyan dolog van amit így is ehet:)


2011. jan. 29. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:

"reggelire műzli és egy alma, ebédra valami tartalmasabb mondjuk 2tojás paradicsommal és paprikával meg 1 teljes kiőrlésű zsemlével, uzsonna pl narancs, vacsora pedig valami saláta"


Ebben tényleg "kevés" a szénhidrát, mondhatni 100%-ban csak abból áll az egész. ;) Próbálj meg fehérje alapú diétát összerakni olyanokból, hogy hal, csirkemell, marhafelsál, túró, szója, tojásfehérje stb.

2011. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!