Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hastánc dvd a jobb vagy a...

Hastánc dvd a jobb vagy a zsírégető tornák?

Figyelt kérdés
Hasból szeretnék leadni elsősorban, hallottam, hogy a hastánc nem megy a mellek rovására.
2011. jan. 31. 22:38
 1/2 anonim válasza:

Hastánc! :)

De a legjobb, ha eljársz egy csoportba hastáncolni.:) JÓ társaság, zene és sok-sok táncolás. Így szenvedés nélkül megy le a pocak. (én is hastáncolok).sőt! feneket, csípőt, kart is formál.

2011. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tóth Liza válasza:
én is a hastáncra esküszök, szerintem szenzációsan megmozgatja a csípőt, derekat, hasat, felsőtestet is, ha a gyerekek miatt nem tud valaki eljárni táncolni, akkor otthon is lehet a dvd utasításait követni, később pedig eljárni a társaság miatt nagyon jó, én is fogytam a segítségével, az a lényeg, hogy 20 perc intenzív mozgás után indul be a zsírégetés, tehát minimum 30 percet kell mozogni, de legjobb a 45 perc és az egy óra, zsírégetés céljából naponta, kondíció miatt hetente néhányszor, ezenkívül az étkezési szokások felülvizsgálata,
2011. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!