Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik januárban kezdtétek a...

Akik januárban kezdtétek a fogyókúrát, hogy álltok? Hogy fogyóztok?

Figyelt kérdés

Én január 3.án kezdtem el,ma mértem és 5 kg ment le eddig.

A kalóriát számolom,és napi 30-40 percet mozgok.

Én nagyon örülök hogy ennyi lement már,igy látom hogy van értelme "szenvedni".


2011. febr. 1. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked!

Én egy hete kezdtem, eddig nem történt jelentős változás. Annyit csináltam, hogy elhagytam a nasit és a nem feltétlen szükséges étkezéseket, így eszem egy késői reggelit, 11-12 körül (ma éppen nem, mert most, de ma korán is keltem), kb. 3-4 szelet toast kenyérből szendvics, azaz most épp nem, hanem eszem három főtt tojást, két szelet toast kenyeret, meg egy darab uborkát. :)

Aztán van egy késői ebéd, délután 4-5 óra körül. Ez változó, pl. tegnap ettem egy szelet sült húst meg egy szelet szalonnát egy szem felkarikázott krumplival (anyukám küldte, nyamm :D), de előtte nap kb. 20 deka párolt brokkolit kis pirított zsemlemorzsával és tejföllel.

Emellett ha megéheznék és nem akarok enni, akkor elrágok 2-3 szem korpatablettát.

Mozgás: Cindy Crawford-féle fitnessvideóra tornázom kétnaponta, igazából ezt már csinálom egy ideje, csak most jobban megy :) valamint ha nem fagy, akkor menni fogok futni, az 5km-es edzéstervet akarom megcsinálni (egyszer már elkezdtem, de abbamaradt).

Ami már most nehéz, az az édességről való lemondás, bár egy-egy szelet csoki egy héten szerintem bele fog férni, egyébként meg c-vitamint rágok, ha nagyon édességre vágyom, mert finom :D


Hát körülbelül ez a tervem, kb. 20 kilót szeretnék leadni, 77ről indultam. Most reggel 75-öt, este 76-ot mutat a mérleg, de nem akarom elbízni magam :)

2011. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

újévi fogadalom: páromat lefogyasztani,legalábbis az úszógumit eltüntetni (25 kiló van rajta kb plusszba)


kevesebb tészta,reggelire hétközben csak zöldség és gyümölcs,vacsi a szokásoshoz képest fél adag,lift helyett lépcsőzés,heti 1-2x 20 perc torna+intenzibenn szex


nem tudom hány kiló ment le,106 volt,és nem fértek rá a boxerek és nadrágok,most meg ráférnek és nem szoritják el

2011. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Januar 2.- an kezdtem a dietamat 132kg sullyal,ma reggelpedig, 122,20 kg -t mutatott a merleg. Kaloria szamlalos dietat csinaöok, denem merek konyhamerlegen le semmit, csak ugy saccra,meg azert meröedenyeim vannak. Aminagyon fontos, hogy cukrot,finomlisztet, egyalltalan nem eszek, edesitöszert hasznalok, rengeteg friss gyümölcsöt, zöldseget eszem, feher sovany husokat, sok halat, tengergyümölcseit, sovany tejtermekeket. Mindent csakis oliva olajjal fözök, es a mennyisege az 1 ek mennyiseget nem haladja meg. Kb.1 hete tornazok is, de meg kell mondjam, eddig a mozgast nem vittem tulzasba. Nagyon edes szaju vagyok, de ami meglepö, hogy egy honapja nem nasiztam, nem ettem csokit, csak gyümölcsöt, ha edeset kivanok, megsem kivanom, total elvagyok nelküle. Ja esrengeteg teat iszom, zöld teat, gyümölcs teat, mate teat, nemtudok sok vizet inni,egyszerüen hanyingerem van ha sokat iszom vizet, ezert teazok, nekem bevalt, persze csak citrommal, vagy nemi edesitövel izesitem a teamat. Napi kaloria amit megeszek, 1000 - 1500 kcal.
2011. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dec. 28án kezdtem, azóta hozzávetőleg 4 kg mínusz, bár nem tudom rendszeresen mérni.

Fenekem: 106-ról 102 cm-re

Hasam: 93 cm-ről 89 cm-re

Derekam: 78ról 71re

Combom: 64ről 58ra :)

Méretem: 33-ról 30ra és 38-40ről 36-38ra :)

egészségesen táplálkozom, este már nem eszek szénhidrátot, minden másnap mozgok kb. egy órát. elhagytam a nasit, bár azt nem mondanám, hogy egyáltalán nem bűnöztem :D átlag heti 1x volt olyan nap, amikor este vmi nagyon rosszat ettem (pizza, hamburger), de ennek ellenére megy szépen lefele. még 8-10 kg a célom, így lennék 174/58

2011. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek,ügyesek vagytok!
2011. febr. 1. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval pontosan megegyeznek a méreteim és kgban is:)

én 1év alatt adtam le 20 kg még 15öt akarok

újra elkezdem a sportot+kajára figyelek:)

17/L

2011. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!