Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 5kg-t, de...

Fogyni szeretnék 5kg-t, de egyszerűen nem tudok, semmi akaraterőm és minden percben enni tudnék. Miért van ez? Valaki velem tart a fogyókúrában, és támogatna?

Figyelt kérdés

55 kg vagyok. 50 szeretnék lenni,mert alacsony vagyok.

5kg-t szeretnék leadni március közepére/végére.azaz 2 hónap alatt.

már december óta próbálkozok,de mindig 2kg lemegy 3 visszajön.. nem étkezem rendesen.. koplalok és sokat eszem,utána próbálom a napi 5x evést.. de sehogy sem sikerül.

hányszor egyek 1 nap?

mikor mennyit és mit?(főzni nem tudok,és vega vagyok)

suliba járok és oda mit vihetnék?

ebédre ha mindig ami van abból keveset eszek az jó?

hogy vegyem rá magam hogy ne zabáljam tele magam?

miért vannak ezek a zabálási rohamok?


jó lenne valakivel fogyózni, ha van kedvetek írjatok privit.

előre is köszi.


2011. febr. 1. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy csomó dolog eszembe jutott ahogy olvastam a kérdéseid.az étkezés sztem egy vegetáriánusnak még tudatosabb kellene h legyen,ha nem akar hiánybetegségeket.de ezek szerint vmit csak nem jól csinalsz.a koplalás biztos h nem vezet semmi jóra,ráadásul aztán jojózol is.a napi 5x-i evés azért fontos hogy szinten tartsd a vércukor szinted és így megelőzd a falási rohamokat.persze nem mindegy mit eszel.milyen vegetáriánus vagy,eszel pl tejtermékeket?ha nincs akaraterőd akkor valóban nbem könnyű fogyózni,de ebből a pár sorból nekem az jön le h nem igazán érzed jól magad a bőrödben.azt gondolom h találnod kéne vmi olyan elfoglaltságot ami igazán örömet okoz!az jó ha ez éppoen sport,de sose erőltess magadra olyasmit amit utálsz.olyat válassz amit örömmel csinálsz és akkor maga a tudatos étkezés is könnyebben fog menni meglátod!:)
2011. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel, ha pedig biztatásra és társakra vágysz, akkor csatlakozz a topicunkhoz :) [link]
2011. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!