Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan formálhatnám az alakomat?

Hogyan formálhatnám az alakomat?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok 158 cm és 51kg. Szeretnék vékonyabb lenni,vagyis formálni az alakom és fogyni is szeretnék. nem érzem magam jól a bőrömben.De ha tornászok és erősítek akkor csak izmosabb leszek nem? én vékonyabb szeretnék lenni és leadni 2-3kg-ot. Tehát kb olyan eredményt szeretnék elérni mint ahogy Eva Longori kinéz hisz hasonló tesi adottságaim vannak. Mit kéne tennem?
2011. febr. 2. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Felemelni a hátsód a gép elől és sportolni!

Legalább 5-6 kilót még le kéne adnod hogy jól nézz ki, bár ez attól is függ, hogy van-e rajtad izom.

2011. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nincs rajta 5-6 kg felesleg.

Komolyan az agyam eldobom az ilyen okos hozzászólóktól, akik azt hiszik, az ő tisztségük megmondani, hány kiló a megfelelő.

Sportolj, mert örömet okoz, ne a kilókkal foglalkozz, hanem a látvánnyal, illetve azzal, hogyan érzed magad a bőrödben. Főleg 16évesen... Nem kell sztárokhoz hasonlítani magadat, mert nekik rengeteg pénzük, saját személyi edzőjük és dietetikusuk van, a srácok pedig lehet h elnézegetik Eva Longoriát, de csak nézegetik, és a hétköznapi lányokra buknak.

2011. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"rengeteg pénzük, saját személyi edzőjük és dietetikusuk van" ... meg jó photoshop programjuk :D:D

szóval a lényeg: heti 3-4x valami alakformáló torna, pl. rubint réka, béres alexandra, hadd dolgozzon meg minden izom, és ha van időd, akkor elmehetsz 1-2x futni, szerintem az is formál.

2011. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tavasszal kocogás, mellette erősítő gyakorlatok+egészséges étkezés.

Szerintem Eva L. 157 cm és ehhez kb. 45kg. Elég vékony, de izmos is!

2011. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. pillanatnyilag szobabiciklizek majdnem minden nap kb 40 percet ha jobb idő lesz futniszeretnék, és próbálok helyesen étkezni.
2011. febr. 4. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!