Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Valami bibi...

Miért nem fogyok? Valami bibi van abban, amit csinálok? Túl sok szénhidrát?

Figyelt kérdés

Így étkezem:

Reggelire 50-70 g kenyérből szendvics, csirkemellsonkával

10 órai egy kis narancs

Ebéd fél tányér abból, amit anyu főz (nem zsíros dolgok, 2 hetente van pl tésztás kaja:S, köretet sose eszek)

Uzsi 50 g túró vagy joghurt, kefir..

Vacsi 2-3 tojásból rántotta kenyér nélkül, 200 g túró, ilyesmik.


Heti 6x biciklizek szobabiciklin 33-40 percet.


És szerintetek nagyon nagy baj volt ma, hogy ettem milánói makarónit?:(


2011. febr. 2. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyi a súlyod és a magasságod? ha csak pár kilótól akarsz megszabadulni, akkor lassabb a fogyás

Egyszer számold össze, h kb. hány kcalt és hány g ch-t fogyasztassz 1800 kcal és 180g fölé ne menj.

elég intenzív a mozgás? elfáradsz közben, és megizzadsz? ezzel is lehet a probléma

2011. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az ebédet leszámítva jó a kaja, csak kevés benne a zöldség. Az ebédről jó lenne többet tudni, az lehet a hibás.

Meg fontos, hogy milyen magas vagy, hány centi és hány éves. Lehet, hogy irreális céljaid vannak, esetleg valami rejtett betegséged, ami akadályozza a fogyást.

2011. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

98 kg vagyok, 160 cm magas, 17 éves lány

Igazából én próbálok zöldségeket enni, húshoz szoktam is, de kiskoromban sose ettem zöldséget, ezért még nagyon új dolog nekem, és nem tudok belőlük sokat enni.


2-es fokozaton biciklizek, kb 33 km/h sebességgel. Amikor nagyobb fokozaton tekertem, akkor csak izmosodott a lábam.. :S

2011. febr. 2. 16:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és elfáradok közben, és izzadok is.
2011. febr. 2. 16:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 3 napban híztam 0,6 kg-t :(
2011. febr. 2. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:
ezesetben én utána járnék a helyedben, hogy nincs-e vmi hormonális vagy pajzsmirigy problémád, esetleg cukorbetegséged. ha elmész a dokihoz, és kiderül h miért nem fogysz, akkor kapsz megfelelő étrendet, ha pedig azt mondja, hogy minden rendben, akkor lehet h neked kicsit tovább tart, amíg beindul a fogyás.
2011. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most van pont 4. hónapja, hogy csinálom.

És még csak 8 kg-t fogytam :(

2011. febr. 2. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
ne keseredj el:) Menni fog csak tarts ki.Mert ha most abba hagyod utána nagyon sok időbe fog telni míg megint összeszeded magad és elkezded.:) Most hogy belekezdtél ne hagyd abba.:)Szép lassan figyeld meg mennek le a kilók:) Tudod milyen sok az a 8 kiló??? Szóval ne keseredj el és ne hagyd abba Ügyes vagy:))))
2011. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Abbahagyni nem fogom, mert pl az ekcémám is javult mióta kevesebb kenyeret eszek. (nem lenne szabad sok lisztes dolgot ennem)

Csak azért rossz, hogy még csak ennyit fogytam.

2011. febr. 2. 16:36
 10/12 anonim válasza:
8 kg!!!! Szuper vagy hidd el! Én nagyon gartulálok, sokan sokkal hamarabb feladják, legalább tartós lesz a dolog, így nem csak egy jojo effektusos fogyás-hízás lesz az életed! Szerintem nagyon ügyesw vagy ezzel a 8 kg-mal!
2011. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!