Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni ZSÍRBÓL...

Hogyan tudnék leadni ZSÍRBÓL (azaz láthatóan) 4-5 kg-ot?

Figyelt kérdés
Már csak ennyi kellene az álom alakhoz,de nem jön össze... Napi 1200 kalóriát eszem,és tavasztól naponta fél,majd egy órát fogok kocogni. Így mennyi idő alatt érhetem el az eredményt? (esetleg más tanács? )
2011. febr. 7. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

hány centi, hány kg vagy? mert ez az 1200 relatív... egy 100 70 kilós embernek koplalás, egy 50 kilósnak talán elég.

nemcsak a kalória számít, sőt, ha mozogsz, akkor inkább a szénhidrátbevitel. törekedj a lassan felszívódó szénhidrátokra (tk kenyér, barnarizs, zabpehely, krumpli...)

2011. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
61 kg vagyok a 167 cm-hez. és
2011. febr. 7. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:
*és köszi a válaszod.
2011. febr. 7. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
az orvosi lexikonos kalkulátor szerint 1900 kcalt kellene fogyasztanod a heti fél kg-s fogyáshoz. azért én ezt egy kicsit soknak tartom, de szerintem 1500 alá ne menj semmiképp
2011. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy,hogy beállítod az 1200-1500kalóriában a fehérje,ch arányt.

Kb 50-60%-ban fehérjéből álljon az étrended.Így megfelelő edzéssel kiegészítve látványosan csökkenhet a testzsír.

A testzsír csökkenést meg nem kilóban számoljuk,hanem százalékban.

2011. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!