Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bécsi...

Mi a véleményetek a Bécsi Orvostudományi Intézet diéta ajánlatáról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]

Ja és ott látok krumplisalátát, de hogy csináljam meg só és cukor nélkül?


2011. febr. 8. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég koplalós, nem csinálnám.
2011. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
röhej... vacsorára zsemlét meg banánt etet, ami nemhogy vacsorára, de fogyókúra alatt sem javasolt. azon kívűl 2 nap, és kaparni fogod a falat az éhségtől
2011. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vacsorára szénhidrát?? na ez aztán a szuper diéta :D vacsorára csak fehérjét szabad már enni, amúgy többre mész ha sportolsz és mellé kevesebbet és könnyebb kajákat eszel.

én bár nem kell fogynom, nem nagyon eszek sem kenyeret sem krumplit sem rizst, köretként inkább a zöldségeket preferálom. a nem nagyon alatt azt értem hogy pl minden másnap reggelire eszek egy kis rozskenyeret, illetve imádom a sushit (tehát rizst is eszek néha) krumplit meg krumplileveseben. de köretként hanyagoom ezeket mert pl hús + krumpli, vagy hús + rizs nagyon megterheli a gyomromat.

2011. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem egy ajánlat, ez egy kényszerdiéta óriási súlyfelesleggel rendelkező betegeknek, akik műtét előtt állnak, és egész nap fekszenek, és nonstop orvosi felügyelet alatt állnak. ne legyél buta.
2011. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tényleg? De ezt hol olvastad, vagy honnan tudod?
2011. febr. 8. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
beszéltem rola orvossal, voltam már korházban fogyi miatt
2011. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!