Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyott már le Norbis...

Ki fogyott már le Norbis kajákkal? És mennyit adott le?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 14:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
66%

Bocsi, nem éppen a kérdésedre válaszolok, de...

A Norbis kajáknál ugyanúgy benne van a kajákban a szénhidrát. Ami okozza a hízást.

Próbáld ki a Paleolit táplálkozást, attól minden rokonom aki így eszik, azonnal rohamosan fogyott és most mind elérte a természetes súlyát.

Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás. Ennek nem a fogyás a célja, hanem az egészséges evés, de mellékhatása a zsírcsökkenés is.

2011. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, de az a problémám, hogy nem bírok lemondani a szénhidrátról, mert rosszul leszek.Azért gondoltam Norbira!

de azért köszi

2011. febr. 9. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Ismerös lefogyott tőle.A csaj volt vagy 130 kilo és most olyan 70.Biztos azt sem lehet mértéktelenül enni,de abban lehet valami h amin mondjuk az egyes kód van azt eheted bármikor,mivelé ha nem igy lenne akkor már rég nem árulhatná az emberek becsapása miatt.Én a pudingot szoktam enni tőle,ha nem akarsz hizlalo nasit akkor edd azt.Én nem fogyozok,de mégis szivesebben megeszek egy ilyen pudingot,mert amugy rengeteg csokit eszek.Másik ismerös anyja eszi a Norbis kenyeret meg pár dolgozt és azt mondja ismi h az anyukája is fogyott töle már sokat.
2011. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Még írjatok!

2011. febr. 10. 12:02
 5/14 anonim válasza:

A Norbi update ételek és azok alapanyagai nem sokban térnek el a hétköznapiaktól.Ez is a lényege.

Tulajdon képpen az Atkins diétát dolgozta át a saját nevére,és adott ki termékeket hozzá (a különbség lényegében ennyi a kettő közt -persze van azért több is:))


Egyébként én most tartok 11 kiló minusznál. Mindezt úgy,hogy nem vettem külön Norbi termékeket,csak betartottam az időket. És a jó benne az,hogyha egy ideig valami miatt nem tudom tartani,nem hízom vissza,nem jojo-diéta:)

Van egy szép hosszú listája,hogy mit ehetsz délig,mit 3ig,és mi az amit akár éjjel nappal ehetsz.Persze aki fogyni akar,annak ajánlott csak az "egész nap ehető" vagyis "update 3 kód-dal" ellátott ételeket enni

(de ez ígyis legalább 200féle dolog vegyesen)


Sok diétát kipróbáltam,de eddig ez tűnik a leghatásosabbnak. Jókat eszem,nem érzem magamnak levertnek (ha kevesebb szénhidrátot viszel be,fáradékonyabb és ingerlékenyebb leszel,de ettől nincs ilyen gond)

Ha pedig külön receptet keresel,a neten sok mindent lehet találni. Szóval eldöntheted neked hogy "kényelmesebb" a diéta. De azért egy kis mozgás kötelező:)

2011. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Az up date 1-es koduakat lehet bármikor enni,egész nap.

2011. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Akkor úgy döntöttem belevágok.

1 hónapja kezdtem el edzeni és odafigyelni a kajálásra erre egy deka sem ment le.

Nagyon szomorú vagyok

2011. febr. 11. 13:01
 8/14 anonim válasza:

Nem hiszek abban, hogy a Norbis kaja a megoldás. Szénhidrát kell a fogyáshoz, mert az égéshez, így a zsírégetéshez is kell éghető alapanyag. Viszont többre mennél változatos táplálkozással. Vegyszermentes alapanyagok, sok zöldség, változatos gabonafélék, hüvelyesek, kevesebb hús, kevés tej, tejtermék.


Amit kerülni kell: készételek, ízfokozók, kész szószok, sós fűszerkeverékek. Finomított só (helyette gyógyszertári, tengeri, vagy himalája só), finomított cukor (helyette gabona, vagy gyümölcsszirup) és a finomliszt magában (teljes kiőrlésűvel keverten kell használni).


Amit a Norbi féle kajáról írtál, nekem azt mondja: át szeretnéd tolni valakire az étkezésed felelősségét. Emellett van, aki fogy attól az ételtől, van aki hízik. Falusi Mariann (PaDöDö) hízott tőle. Nem keveset.

2011. febr. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 petya14 ***** válasza:
Szia! a norbis kajákkal nem fogsz fogyni :) szóval inkább sportolj és egyél kevesebbet de igyál nagyon sokat és így fogytam majdnem 14 kg-ot de attól is függhet hogy kinek milyen a testalkata alapból
2011. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sportolok heti 3x.Azon kívül egészségesen próbálok étkezni, ami ugye nem mindig sikerül:)

Arra gondoltam, hogyha veszek a Norbitól pudingot, megy túró rudit akkor nem fogok édességet kívánni és ez azért jó, mert nagyon édesszájú vagyok.

Szóval nemcsak Norbis cuccokat ennék.Elég drága:)

2011. febr. 14. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!