Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig lefogyhatok 7 kilót,...

Nyárig lefogyhatok 7 kilót, ha amúgy se vagyok túlsúlyos? (165/57)

Figyelt kérdés

Mennyire kellene a napi kcal bevitelemet csökkenteni, ha most1700 az igényem?


Úgy terveztem, hogy majdnem minden nap sportolnék egy 20perc, fél órát, de ezek inkább erőnlétiek lennének. Hisz nagyobb részben inkább formásodnom kellene úgy érzem. persze a fogyás se árt.


Már vettem abonett kenyeret, azt fogom enni fehér kenyér helyett.



Szerintetek? Nyárra összejöhet a 7 kiló?


2011. febr. 14. 23:05
 1/7 anonim válasza:
sztem igen.
2011. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezt a választ várod, de ehhez a magassághoz szuper az 57 kiló. Hány éves vagy?

Lehet, hogy inkább formásodni kéne, akkor mindenképp jó, ha mozogsz.

És a lényeg, a lehető legjobb, ha leszoksz a fehér kenyérről és állj át a teljes kiőrlésűre. Az abonett meg nem helyettesíti a kenyeret, de azért próbáld meg.


egyébként meg, kisebb súlyból nehezebb fogyni sokkal, lehet, hogy nem fog lemenni mind a 7 kiló.

2011. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 169/56kg vagyok.Én is le szertnék adni főleg csípőből,csak nélam ez úgy működik,h megcsinálok 2 guggolást,s felugrik fél kg.Futottam 7 hónapig minden nap,de egy dkg sem ment le,és igencsak megválogatom,h mit eszem,és mikor.Nálam csak az erős diéta segít...4kgtól szeretnék megszabadulni.(a szoptatás végére 49kg voltam,és nyártól új abbára szeretnénk gyúrni :)...jó lenne bomba formából indulni...)
2011. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lemaradt a lényeg bocs...sztem az edzéssel bánj te is csínján,mert nincs rajtad annyi felesleg,ami éghetne...
2011. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne ilyen eltökélten kitűzni magad elé, hogy márpedig hét kilót fogsz fogyni, mert csak ötvenkilósan lehetsz jó. Ez így csak stresszelni fog, amikor már nem megy tovább a fogyás, vagy esetleg visszaszedsz. Szerintem csak kezdd el lazán, mindenféle megkötés nélkül, nem túl szigorúan magaddal. Amikor meg beindul a fogyás, és egyszer egy reggel a tükörbe nézve tetszik a látvány, akkor mérd meg magad, és próbáld azt tartani. Ez szerintem már 53-54 kilónál be fog következni, és az tökéletes súly is a magasságodhoz. Tudom, mert én is hasonlóan jártam el, és valóban beláttam, hogy onnantól fölösleges még három-négy kilót fogynom, mert így is jó lettem, és a környezetemnek is feltűnt:)
2011. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasságodhoz elég az 52-53 kg.

Én 166/53-54 körül vagyok, és kb. 2 kilót akarok leadni nyárig.

2011. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dörrmee válasza:

Amikor intenzív mozgást végzel az első 50-55 percben csak a cukrokat bontja le a szervezeted(szóval az első órában), az ezentúli időben kezdi el a zsírokat(azt ami zavar ha jól értettem). sztem inkább sportolj heti 3X 1.5-2 órát, mint heti 5X fél órát!

A kalóriabevitelt ne csökkentsd, inkább a délutáni étkezésekre figyelj! Az edzést próbáld meg beiktatni este.

(am ha izmosodsz akkor nem fogsz fogyni mert az nehezebb)

sok sikert, szerintem sikerülni fog;)

2011. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!