Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek használ a Norbi-up...

Szerintetek használ a Norbi-update diéta?

Figyelt kérdés
Nekem páran mesélték, hogy azzal fogytak le, és mellette nem is mozogtak.Mennyire igaz ez?
2011. febr. 16. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom, de én tornázom is.

Egyébként tényleg jó.

Mennyit akarsz ledobni? Ha 10 kg-nál többet és nem mozogsz, szép lesz majd a bőröd.....

2011. febr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan 4-5 kilót kéne lefogynom, és heti egyszer úszom. Elég az?
2011. febr. 16. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Norbi diétával fogytam le. Nagyon gyorsan 8 kg-t, de aztán akármit is csináltam nem mozdult a súlyom. Írtam a Norbinak és a dietetikusa válaszolt, hogy kezdjek el sportolni. Megfogadtam a tanácsát és utána már nagyon keveset fogytam viszont tök jól éreztem magam és rájöttem, hogy már nincs is szükségem fogyásra. Szóval én azt csinálnám a helyedben, hogy előbb diétáznék, aztán amikor stagnálsz, akkor mennék futni vagy tornázni.
2011. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyit eszel. Én pár éve 7 kilót fogytam torna nélkül, igaz, lassan. Magamnak főztem, nem vettem norbis cuccokat.

Most olyan élethelyzetben vagyok, hogy nem tudok főzni, kénytelen vagyok azt enni, ami utamba kerül (és itt nem fornettire és társaira gondolok). Fel is jött pár kiló, amit le szeretnék adni. Elkezdtem norbis kaját rendelni (úgyis kell valahonnan ebédet rendelnem), nagyon finom és nagyon nagy adag - meg is eszem mindet, egy dekát nem fogytam, igazság szerint rá se merek állni a mérlegre. Update 1-ből is számít a mennyiség.

2011. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor használ, ha szintén keveset eszel.

Eddig úgy csináltam, hogy megettem mindent ami Update 1-es kódú. De nem fogytam semmit. Most sokkal kisebb mennyiséget eszek és elindult a fogyás, mellette persze kell a torna is.

2011. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!