Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy lefogyjak?...

Mit tehetnék, hogy lefogyjak? F. ONTOS!

Figyelt kérdés

16-éves vagyok,és 150 centi...:S szerencse hogy eloszlik rajtam,és eddig szerettem is a "husimat..." mint mindenki. Mindenki így szokott meg,így tartanak szépnek,és nagyon sok fiúnak bejövök...

de engem most kezd zavarni.:S szinte már már undorodok magamtól... pedig általában tetszek a srácoknak,mert van alakom,cicim,és nem vagyok annyira duci,csak közepesen. De most megint cak híztam mert elhagytam magam.

Le akarok fogyni,de nem nagyon. 10-15 kiló.. mert 5nem látszik meg annyira,és kevéslem is,10-et is,15 - 20 kiló... teljesen új külső... és szerintem akkor is husis lennék,éppen csak annyira amennyire kell-egy kis husi itt ott,és teljesen tökéletes.

Viszont a cicimből nem szeretnék fogyni.:D 95/C...

És mozogni se szeretek,meg időm sincs rá. Meg pénzem sincs fogyókurás bas-zásokra,és 16-évesen nem hiszem hogy ajánlottak.

Amúgy rossz az anyagcserém is:/ 1-2x eszek egynap,mégse megy le,max csak 3-4 kilót... segítsetek,mit tehetnék,hogy lefogyjak?

Köszönöm a válaszokat. ^^


2011. febr. 16. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindent leírtál, csak azt nem, hány kilóból akarsz 15-öt lefogyni. Pedig ezt nagyon fontos lenne tudni.


*Viszont a cicimből nem szeretnék fogyni.:D 95/C...


Pedig óhatatlanul abból is fogsz fogyni, és ha rosszul csinálod, még lógni is fog (és azon utána nem igazán tudsz segíteni).


*És mozogni se szeretek,meg időm sincs rá.

Enélkül nem fog menni. 16 évesen nem koplalhatsz, mert akár meddő is lehetsz. Ha pedig nem tudsz majd gyereket szülni, a férjed lelép egy másik nővel, aki ugyan kövér, de termékeny. Gondolom, ezt nem szeretnéd.


*Meg pénzem sincs fogyókurás bas-zásokra,és 16-évesen nem hiszem hogy ajánlottak.

Még szerencse. Ezt jól tudod. És nemcsak 16 évesen nem ajánlott, hanem később sem.


*Amúgy rossz az anyagcserém is:/ 1-2x eszek egynap,mégse megy le,max csak 3-4 kilót...


Ez is csoda... étkezések kihagyásával csak lelassítod, tönkreteszed. Sokszor kell enni keveset, ha javítani akarod és fogyni.

2011. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nincs mérlegünk itthon.. ellenséget nem tartunk.:D

De viszont múltkor mértük az orvosnál,és nagyon sok volt :SS kb 75 ha jól emlékszem.. és azóta is híztam. Viszont az orvos csodálkozott is,mert egyáltalán nem látszom ennyinek,és ez eléggé jó.


Ohh. :/ és sokat fogok fogyni belőle? és hogy csináljam,hogy ne lógjon?


Oké... sport. Lusta vagyok,de menni fog. Milyen sportal a legegyszerűbb és leggyorsabb?

... őh,oks. :D Az még sokára lesz.


És sokszor eszek keveset,de mit nem ehetek?


És mennyiszer kell sportolnom,és mennyit?

És ha rendszeresen sportolok,mennyi idő lehet a lefogyás?


Köszönöm a válaszodat ^^

2011. febr. 16. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Minden 2. kérdés erről szól, minden kérdésnél van válasz!!!

Találd már fel magad, ne idegesíts fel már komolyan...

Hogy lehetsz ilyen esetlen, buta nő???

2011. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
36%
Van megoldás: DISZNÓVÁGÁS!
2011. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 95 C-s a melled és elkezdesz fogyózni, akkor a kosárméret (C) nem fog változni, csak mondjuk 95 helyett 85-ös kell majd (ez a mell alatti körfogatot jelöli, ami most neked 95 cm körül van, de ebből biztosan fogyni fogsz). A C kosár nem kicsi, gondolom alapból nagymellű vagy, így még ha menne is le a cicidből, az nem lenne sok, mivel a mellre nem igazán rakódik zsír, sokkal inkább kötőszövetből áll (nőknél legalábbis ez egy olyan terület, ahol inkább a kötőszövet és a tejmirigyek dominálnak, terhesség alatt sem a plusz súlytól nő meg a mell, hanem mert a tejmirigyek megduzzadnak, mivel felkészülnek a szoptatásra).

Nem tudom, hogy miket eszel, de pl. minden olyan innivalót iktass ki, amiben cukor van, illetve aminek magas a kcal-tartalma. Egy dl Cola vagy Fanta 60 kcal-t tartalmaz, ez soknak számít. Estére csak könnyű kajákat egyél (ne főtt ételt), joghurt, alma, zöldségek, csirkemellsonka, zsírszegény túró. Reggelire mehet akár a péksüti is, ebédre meg ami van, de kis adagot! Uzsi és tízórai: pl. gyümölcs vagy natúr corn flakes sovány tejjel. Ebédre próbálj meg tojást, halat, sovány húsokat (sertéshús kizárva). Olajban sült dolgokat kerüld, ha krumplit kívánsz, akkor inkább héjában főzd meg. Sima rizs is mehet, rizseshúst ne nagyon. Vannak ezek a teljes kiőrlésű magvas kiflik, zsömlék, 1 db. kb. 60-80 Ft, csinálj magadnak reggelire abból szendvicset úgy, hogy a kiflinek scak az egyik oldalát vajazod meg vékonyan, rakj bele csirke- vagy pulykamellsonkát és egy csomó zöldséget, hidd el, laktató!

Amúgy meg még tini vagy, tombolnak a hormonjaid, ilyenkor természetes, hogy van súlyfelesleg az emberen!

Hát, a mozgás nagyon fontos lenne, nincs olyan sport ami tetszene?

2011. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából, (és nem rosszindulatból, mondom) a 95C nem nagy mell. Vagy rossz méretű melltartót hordasz, vagy nincs nagy melled, csak "hájas". Ugyanis: 95-> mell alatti körvonal cm-ben. Nos, a 95 (szerintem) nagyon vastag, és nem esztétikus (én már csak ezért is megkezdeném a fogyókúrát), az átlag 75 cm, de szerintem az igazán esztétikus a 70. C kosár -> a "C" kosár, csak akkor számít nagynak, ha a melled 65C (ha arányokat nézünk), 95-höz szerintem aránytalanul kicsi, még akkor is, ha a mell alatti számozás növekedésével, már gyárilag nagyobb egy 95C, mint egy 75C kosár.


És most lel ehet pontozni, meg lehurrogni, hogy biztos nekem az anorexiás a szép, de higgyétek el, hogy melltartóban, az az esztétikus, ha a mell alatti méret kicsi, és ahhoz képest nagy a mell.

2011. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A C kosár nagy, az átlag mell alatti méret meg 80 cm. Nekem 70 D-s a méretem és az átlagnál JÓVAL nagyobb a mellbőségem a magasságomhoz képest (92 cm és 158 cm magas vagyok). És ezt egyáltalán nem tartom esztétikusnak. 65 cm mell alatti körfogat meg ygerekméret!
2011. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én méretem is 70D, én 165 cm vagyok, és az enyém esztétikus, és szintén az átlagnál nagyobb. És ez nyilván magasságfüggő is, de ha úgy veszed a 158 cm azért az átlag alatt van, lehet azért nem illik a testedhez a 70D.


És én nem mondtam, hogy a 65-ös mellalatti méret az ideális. Csak azt mondtam, hogy a 65öshöz számítana a "C"kosár nagynak, és ezt pont magamból szűrtem le, mert az enyém a 70D-vel nagynak számít, de nem hatalmasnak, szóval 70C-vel már csak átlagos körüli lenne(annál talán egy picit nagyobb, de még mindig nem "nagy"), és ezért írtam, hogy 65-höz lenne a C nagy.


És az én környezetemben a 75 az átlag, kb mindenki azt hord, és az üzletekben is abból lehet a legtöbbet kapni, ezért valószínűnek tartom, hogy az a nagy "átlag". Amerikába, a kövéreknél, talán lehet az átlag a 80.

2011. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jav. *amerikában
2011. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

amúgy meg nem vagyok kiváncsi a "disznóvágás" stbstb válaszokra. szánalmas komolyan mondom...:S


2. Szerintem esztétikus a C-s kosár. :D vagy nem tudom. nekem szép a mellem,ennyi elég :D anyu veszi a melltartókat.. azthiszem arra amit a legtöbbet hordok C- van írva,de nem biztos.

amúgy meg nem zsíros a mellem és szerintem minden pasi leszarja hogy milyen kosár... :D csak fogásra jó legyen,meg szép legyen .. és ennyi. :D

2011. febr. 18. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!