Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S FOgyokura. Segitseg....

S. O. S FOgyokura. Segitseg. Mit tehetnek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok es 62 kg. :(( Megvagyok elegedve az alakommal kiveve a hasammal :(( A mellem alatt meg a hasamon van egy kis zsir :(( Mit tudnek tenni hogy lemenjen? Ma csak reggel ettem 1x meg egy citromot.Arra gondoltam hogy egy nao 1x eszek csak reggelit es delutanra egy gyumolcsot emelett mennek szaladni meg biciklizni es csinalnek nehany gyakorlatot is,igy le tudnek adni egy honap alatt 5-6 kg?Ha tudtok valami modszert segitsetek nagyon fontos lenne :(( Kezd elmenni az eletkedvem a hasam miatt :((
2011. okt. 24. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Keresgélj az adatbázisban. Van néhány száz válasz, mely a normális fogyást írja le. Amit te írsz, az nem az. Egyébként kamunak tűnik a kérdés.
2011. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél "szaladni" XD
2011. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14.13: ez nem annyira humoros, mint hiszed, az erdélyiek és a felvidékiek így mondják azt, amit te futásnak hívsz. ezért még nem kell senkit kicikizni. más nyelvjárás és kész.


kérdező: ez így nagyon nem lesz jó, és nem fogsz tudni tőle hatékonyan fogyni. ahogy az előző írta, keress rá ezen az oldalon a normális étrendekre, na azoktól már lemehet 4-5 kiló egy hónap alatt, és csökkenhet a testzsírod!

2011. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindenképpen egyél rendesen mert ha nem eszel rontol a helyzeten a legjobb szerintem ha hastorna gyakorlatokat végzel.
2012. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
semmi baj nem lesz a hasaddal, ha rendesen táplálkozol! Mindössze ki kell hagynod a zsíros kajákat, lehetőleg a FEHÉR kenyeret, és mindent mértékkel ehetsz! Emellett rendszeresen tornázz, ill aerob mozgás, vis fuss! Helyi fogyás nincs, de ezzel le tudod adni a felesleget a hasadról! Ne keseredj el, csak légy kitartó! És tartsd be a napi 3 étkezést, mert akkor az anyagcseréd rendben lesz! Jah és egy tipp: Zöld Tea!! Nekm nagyon bejött!:) ajánlom neked is!:) rem segítettem!:)
2012. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!