Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (olvasd el,...

Mit csináljak? (olvasd el, segíts! :S)

Figyelt kérdés

Tehát elöször is 16 lány vagyok. 11évig tornáztam rendszeresen, elég kemény edzések voltak, ezért elég izmos,sportos testem van.

DE! Abbahagytam és most van rajtam (mindenhol-kar,comb,fenék,has stb) felesleg.

Erre mit ajánlotok? Mit csináljak? Milyen étrend,diéta,fogyókúra??

Az izmomból nem szeretnék fogyni, veszíteni:S


Köszönöm előre is!!


2011. febr. 18. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. itt a kérdésben a válasz. Abbahagytad -> felszedtél. Mi a megoldás? Újból elkezded + megfelelő diéta és leadod.

2. Nem kell feltétlen tornázni, mást is mozoghatsz: futás, kocogás, bringa, tenisz, fallabda, stb a lényeg hogy SPORTOLJ és aerob mozgás legyen (tehát ne súlyzós edzést csinálj)

3. Ha diétázol, gyorsabban fog menni. Ügyelj a proteinbevitelre akkor nem fogysz izomból fogyni: minden nap egyél tojást (olaj nélkül, tehát lágy v. főtt tojás)/túrót (zsírszegényt)/natúr joghurtot/kefirt/zsírszegény sajtot/sovány csirke v. pulykahusit párolva/stb, így elkerülheted hogy izomból veszíts.

Reggelire mehet a TELJES kiőrlésű termékek, rengeteg zöldséggel, sovány felvágottal (nem zsíros szalámi!) A kockasajtot, vajat, margarint hanyagold. Tojást ide is beillesztheted, vaj helyett kenj valami túrós-krémet (saját magad által készítettet) a kenyérre.

De ehetsz zabpelyhet is, gyümivel, vagy ha nincs akkora étvágyad reggel egy kis natúr joghurtot.

Tízóraira gyümi (jobb ha a banánt/szőlőt kihagyod). ideális az alma, citrusfélék, málna/szeder, stb.

Ebédre: barnarizs + párolt husi + rengeteg zöldség. Főzelékeket fehérlisztes habarás nélkül eheted. Tésztából durumtésztát válassz, de ehetsz kölest is, nagyon egészséges.

Uzsi: 1 pohár kefir/pár db korpás keksz, vagy kis gyümi.

Vacsi: kerüld a ch-kat, max. zöldséget egyél ch gyanánt! ideális a fentebb felsorolt fehérjeforrásokat enni, zöldségekkel. ilyenkor a gyümit is kerüld.


Gondolom magától értetődik a cukor-fehérliszt páros kerülése (heti max. 1szer csoki vagy süti, de jobb ha ezt is 0-ra redukálod) nincs cukros üdítő, csak ásványvíz/cukor nélküli tea (méz ugyan egészséges de hát az is hízlal sajna :( ), nincsenek zsíros kaják (nemcsak mekit kell kerülnöd, de az otthoni zsíros ebédeket is.)

2011. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már előre elterveztem hogy mit fogok írni, de az első egyszerűen mindent leírt:DD és helyesen.
2011. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne higgy az elözőnek.
2011. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem igazán kellene egy fiatal, fejlődő szervezetű gyereknek Magyarországon tiltott, nem engedélyezett gyógyszert ajánlani.

Egy ennyi idős fiatalnak éppan elég, ha este hat után nem eszik és heti 3-4 alkalommal eljár edzeni.Szerintem.Na meg persze nem csokival és sütivel jóllakni.

2011. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!