Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mindent elrontottam? :...

Most mindent elrontottam? : /// olvasd el, légyszi.

Figyelt kérdés

Szóval. :D a hétvégén apu keresztszüleinél aludtunk vidéken. És háát ők nem tudják hogy én fogyókúrázom és mindenfélét sütöttek meg olyan ebéd volt h jaaaajj. :D és gondoltam h most lazithatok kétnapig nem lesz gond...de vissza gondolva...tényleg nem gond?? holnaptól vissza állok, csk most picit sz4r érzésem van e-miatt. Amúúgy márcsak súlyt tartok mert elértem a kivánt testsúlyt nade azért ez nem annak mondható volt...Most milesz? :DDDD


ui. olyan rosszul vagyok a sok evéstől h hányni tudnék. :S


2011. okt. 2. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha súlyt tartasz akkor felesleges aggódnod 1-2 ilyen nap miatt. Vagy hogy tervezted, életed végéig nem eszel 1x sem így, pl. szülinap, karácsony, húsvét sem?

szerintem a súlytartás pont arról szól, hogy mivel az év napjainak 90%-ban odafigyelsz a helyes étkezésre, a maradék 10%-ban nem fogsz elhízni a zabálástól meg a szemét kajáktól.

2011. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

teljesen igaza van az elsőnek.

ne aggódj:)

egészségedre:)

2011. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hm...van benne valami, csak úgy felvagyok puffadva meg olyan hányingerem van és ilyenkor olyan rossz érzés tör rám...pedig már csak súlyt tartok. :/:D
2011. okt. 2. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
persze hogy rosszul vagy, hisz nem ezt a kajálást szoktad meg. 2-3 nap és lemegy a puffadás :)
2011. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
áá nekem holnapra is lemegy..illetve holnap már kisebb azután már lapos.:D amúgy lehet h részben ezért vagyok rosszul de viszont azért is mert k5rva sokat ettem. :/ jááj. :S
2011. okt. 2. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma én is összeettem egy csomó mindent,hidd el,tudom milyen a túl jóllakottság :/ De azért egészségedre,biztos finomakat ettél!
2011. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
őőő hát igeen finomakat. :D gondolom te is :P igen nagyoon rossz. :SS
2011. okt. 2. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Na és? Egészségedre!

Nekem jövőhét szombaton lesz ereszd el a hajam. De olyan hogy azt eszek és annyit amennyit akarok bármilyen korlát nélkül.Ha 2kiló tömény zsírszalonnát kívánok majd akkor azt:) Mááár alig várom:)

2011. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne törődj vele! :) Igen én is nagyon finomakat ettem! Áruld már el,hogy mi jókat ettél :)
2011. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
húúú már fogalmam sincs...két nap alatt elég sok mindent össze lehet enni. :P keksz, nápolyi, csoki, süti, müzi wááááá meg még sorolhatnám nagyon sok mindent.
2011. okt. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!