Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az inzulin-szétválasztó diéta...

Az inzulin-szétválasztó diéta hatásos?

Figyelt kérdés

Van egy fogyókúrás könyvem, ami erre a diétára specializálódott. Annyira dicsérik, meg annyira könnyűnek látszik, hogy anyummal együtt úgy döntöttünk, hogy elkezdjük.

Szeretném kikérni a véleményeteket, ha betartunk mindent,és mellé sportolunk minden nap, akkor milyen eredményekre számíthatunk? Hatásos?


2011. febr. 19. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hatásos ez a diéta!

Nem tudom, mi mindent ír a könyvetek, de a legfontosabb a napi ötszöri étkezés kis adagokra szétosztva, fehér cukor, -liszt kiiktatása. Ha fogyni szeretnétek, 140 vagy 160 grammos szénhidrátkorlát (pl. reggeli:30-35g,tízórai:15-20,ebéd:50,uzsonna:15-20,vacsora:40g)

Ennyi (teljes kiőrlésű)szénhidráttal, sok zöldséggel, némi gyümölccsel, fehérjével, és sporttal csak úgy olvadni fognak rólatok a kilók. (bár bevallom, sokszor legszívesebben felfalnék egy csomag sütit, nem túl sok ennyi CH egy napra...)

Az mondjuk igaz, hogy nem egyszerre fog az összes súlyfelesleg eltűnni, de legalább tartós lesz az eredmény.

Kitartást hozzá!

2011. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Juj köszönöm!:)

Bár szerintem nem ugyanarról beszélünk, mert a könyveb olyat írnak, hogy reggelire csak szénhidrátos kaja, és mellé fehérjét nem szabad enni. ebédre vegyesen, utána lehet valami desszert, és vacsira pedig csak fehérje. és itt is meg van szabva, hogy mennyi szénhidrátot szabad enni.. 3 étkezést kell betartani, és az étkezések között csak vizet szabad inni...

sőt,ebéd után még lehet valami nasit is enni. ezért néztem, hogy nagyon könnyű lehet.

kipróbáljuk a könyvben leírtakat, de tk kenyeret fogunk venni.

2011. febr. 19. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor úgy tűnik, tényleg nem ugyanaz a diéta. Pedig direkt be is írtam a keresőbe... :)

De gondolom ez a könyv is hangsúlyozza, hogy tényleg érdemes mellőzni a cukrot és a fehér lisztet! Ez a legfontosabb, és mindkettőt tök jól lehet már helyettesíteni. (a glikémiás index az egész alapja, gondolom a könyvben leírtnak is)

Sok sikert hozzá, remélem hatásos lesz a ti étrendetek is! :)

2011. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!