Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174,5 cm vagyok 57 kg jelenleg...

174,5 cm vagyok 57 kg jelenleg. Hogyan tudnám azt a 7 kg felesleget leadni 4 hónap alatt? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 00:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
barátnőm 173 cm és 48 kg húzz bele :D
2011. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
neee :D 2cm-vel vagyok alacsonyabb és ennyi kiló. Ez méretben 87, 65, 87 nálam. Én egy grammot sem akarnék fogyni, így is elég vékony vagyok. Te nem tudom, hogy lehetsz bálna, mert én elég messze vagyok tőle. Max magasabb vagy a többi lánynál, de azon nem segít a fogyókúra.
2011. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
beteg vagy
2011. febr. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
77%
Sportoljál,mozogj sokat.Igyál sok folyadékot is,természetesen tiszta vízre gondoltam.XD
2011. febr. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok anorexiás, sok barátnőm van aki ugyan olyan magas mint én és mégis soványabbak. Nagyon zavaró elmenni bulizni vagy akárhova, nem állnak jól rajtam a ruhák."


DE IGEN, ANOREXIÁS VAGY! Az anorexia egyik lényege, hogy nem tudod magadról, hogy az vagy. Nincsen betegségtudatod. El van torzulva a testtudatod, hibásan érzékeled a valóságot. Sürgősen fordulj szakemberhez, mert nagyon súlyosan károsítani fogod magadat, hogyha így folytatod.

Nincsen semmi baj a testeddel, az ideálisnál még vékonyabb is vagy. Az elméddel van baj, mégpedig a valóságérzékeléseddel.

2011. febr. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel olvastam kommentjeidben,hogy igazabol nem a kiloiddal van a fo problema, hanem az alakod milyensegevel, ezert azt tanacsolom,hogy egyel, mert hogy alakod legyen, ahhoz izmok kellenek. Eves nelkul pedig nincs mibol taplalkozniuk az izmoknak. Szoval hajra, estere nyugodtan ehetsz sovany husit, turoval,zoldseggel. Ettol nem fogsz hizni ne aggodj! Probalj meg rendszert vinni az eletedbe. Tudom, hogy szar lesz eleinte az alignal valamivel tobbet enni, de hidd el, ha nem eszel akkor nem lesz jo alak. A merleget meg legyszives felesd el, a centikkel foglalkozz! Ugye nem kell elmondanom,hogy sokkal jobb egy 57 kg-os ember izmosan,mint egy 57 kg-os zsirparnakkal. A mozgas jo, azt ne is hagyd abba. Sok sikert!
2011. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én maximálisan megértelek.. én 173 cm vagyok és 58-59 kg... nekem jó lenne 54 kiló is.. 1,5 éve abba hagytam a táncot 1 évig semmit nem csináltam feljött pár kiló... szeptember óta fitness terembe járok heti 2szer, és a fogyásról szól minden napom... sokszor szoktam sírni hogy nem akarok így kinézni de az a baj hogy elkezdek egy fogyokúrát jól haladok de egyszercsak feladom elkezdek "zabálni" mindenféle csokit csipszet meg mindent és 2 perc alatt visszajön..
2011. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen magasságnál és súlynál felesleget tapasztalsz, akkor az izom kevés, magyarul kezdjél el sportolni, mert a súlyod így is kevés. A magasságodhoz a normál súly kb 65 kg lenne (tudom, mindjárt jönnek az anorexiások, és mondják, hogy "Úristen, én 65 kg-osan már dagadt disznó lennék". Pedig nem lenne, csak ugyebár mindegy, hogy az 50 kilója miből áll, csak a mérleg ennyit mutasson, az a lényeg... Szomorú, de ez az igazság.)

Te pedig ne a barátnőiddel foglalkozz, ne másra akarj hasonlítani. Mellesleg el nem tudom képzelni, 174 cm 57 kg-osan hol lehet rajtad felesleg, mert ez tényleg kevés.

2011. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!