Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az ideális diéta? Mit...

Mi az ideális diéta? Mit használjak?

Figyelt kérdés
Sok diétát próbáltam a 90 napostól kezdve a kalória számolásig de nem sokáig működött. Cukros ételeket próbálom kiiktatni de a délelőtti időkben mindig eszek vagy iszok valami cukrosat mert hirtelen le szokott esni a cukrom. És ezt mondta a doki, hogy reggelente egy kis édeset egyek. Két naponta csinálok aerob edzéseket és kellene mellé valamilyen diéta amivel le tudok adni kb 8-10 kg-ot.
2011. márc. 1. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem neked az lenne az ideális,ha naponta többször étkeznél,kb 5-6-szor.ha így eszel,szinten tudod tartani a vércukor-szinted,és nem fog hirtelen leesni.így megelőzheted a farkaséhséget is.mindig a kaja minősége számít.reggelire egyél 1-2 szelet tk pirítóst felvágottal,sovány sajttal,vmilyen zöldséggel.ha a doki édességet javasolt,igyál egy bögre tejeskávét vagy zöld teát,és édesítsd mézzel.vagy ehetsz Jó reggelt kekszet is.tízóraira gyümölcs.ebédre szárnyas,krumpli,saláta,leves,főzelék,amit szeretsz,persze ha lehet kerüld a rántott és a túl zsíros ételeket.délután egy kis szelet pirítós mogyoróvajjal,este mozzarella paradicsommal felvágottal. sztem neked a G.I. diéta lenne jó.
2011. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Norbi Update életmód rendszer. Nézz utána, és használd! 27 kg minusz, sosem éhezem, kevesebbet és nagyon finomakat eszem, illetve mozgok! Ez nem valami csodakúra, hanem egy életminőség változtatás, csak ajánlani tudom, mert MŰKÖDIK! Ennyi.
2011. márc. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális diéta az, amit hosszú távon tudsz tartani. Lehet bármilyen "hatásos", ha pár nap/hét után feladod és visszahízol többet, mint amit leadtál.

Inkább a minőségi kaját válaszd, kerüld a finomított lisztet és cukrot, a zsíros dolgokat, több zöldséget és gyümölcsöt egyél. Nem kell lemondani semmiről, egy csomó dolgot lehet helyettesíteni hasonlóval, ami egészségesebb és kevésbé hízlal (pl. gyüm.joghurt - natúr joghurt gyümölccsel, chips - kölesgolyó, fehér kenyér - tk. kenyér, rozskenyér), amit pedig nem lehet, abból ritkán és minimálisan egyél.

2011. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!