Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen diéta...

Szerintetek milyen diéta lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy egészséges étrendet, és mozgást beiktatni az életembe. Nem tudom hogyan kezdjek hozzá.

Én egy 16 éves 155 cm 47 kg lány vagyok.

Narancsbőrös a combom, és van rajtam felesleg bőven. Mindenütt sajnos (kar, has, comb, popsi).

Milyen étrendet, illetve mozgást kéne összeállítani nekem?

Nem akarok gebe lenni, csak szeretnék egy kis alakformálást, és életmód változtatást.

Demi Lovato, Selena Gomez, Miley Cyrus alakjuk nagyon tetszik nem gebék, hanem csinosak és fittek.


2010. aug. 20. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Az úszás vagy futás nagyon jó alakformáló.

Kipróbálhatod ezt is: [link]

Szerintem jó és nem is túlzottan megerőltető.


Ami a kajálást illeti mindenből egyél kicsit kevesebbet mint eddig. Főként fehér húsokat egyél és sok halat.

Sok zöldséget és gyümölcsöt egyél. Minél kevesebb fehér kenyeret. Nem kell elhagynod az édességeket sem de csak mértékkel egyél belőle.

Mindig reggelire egyél a legtöbbet és kenyeret, zsömlét.. is csak akkor egyél.

Hát most így egyenlőre ennyi jutott eszembe.

2010. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az úszás az nekem is tetszik. Hetente 1X egy óra az nem csinálna ugye nagyon izmos hátat? :) azt nem szeretnék

Futni szeretek, csak lusta vagyok rá, de most nézem ezt az első 5km-t. Tetszik ez is. Fehér kenyeret egyáltalán nem szeretnék enni, abból most nagyon sokat eszek, nem is tudom hogy fér be. Arra gondolomm, hogy abonett kenyér, tojás, esetleg vmi kiőrölt kenyér, sonka, egy paprika, egy fél uborka reggelire.

Tízórai: egy műzli, vagy egy alma.

Ebéd:Kevesebbet eszek. Főleg a meggy, gyümölcs leveseket szeretem. Meg a spenótot :D

Rizs, fehér hús, hal ahogy mondtad.

Tízórai: gyümölcs/joghurt ízesített

Vacsi este 7ig: joghurt ízesített

Plusz minden nap 1-1.5 óra mozgás. Így jó?

2010. aug. 20. 14:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor fogom elérni, hogy jó alakom legyen?
2010. aug. 20. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így teljesen jó ahogy leírtad. És ha be is tartod akkor elég hamar látszódni fog az eredmény szerintem már 1-2 héten belül de nyilván akkor még nem lesz teljesen tökéletes.

Szerintem heti 1 óra úszástól nem leszel túl izmos, ne aggódj.

2010. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!