Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan csak 3-4 hónap után...

Komolyan csak 3-4 hónap után indul be a fogyás? :O

Figyelt kérdés

Most voltam orvosnal (pajzsmirigggyel...de azt mondta, hogy nem kell tabletta se semmit nem ad.....csak foggyak le..)


olyanokat mondott pl, hogy sok gyumolcs, zoldseg, viz,

napi 5x enni keveset..stb. vagyis egeszszeges eletmod....

+ sport... jarok Zumbara 2x 1,5 orat minden heten


ha ezeket csinalom akkor a doki szerint 3-4 honap kell ahhoz hogy meginduljon a fogyas :O vagyis hogy legalabb par kg-t leadjak...


de szerintem ez azert abszrud :S

itt is folyton azt irjatok, hogy 1kg/ 1 het a normalis.... az 3 honap alatt akar 12kg is lehetne.. :O

akkor most mi is van valojaban? Mit kellene meg ezekez csinalnom hogy azert legalabb 10kg-t leadjak ennyi ido alatt?


165/83

16/L


2011. márc. 3. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félreértetted az orvost.

Egyébként mi ez a Zumba mánia mostanában? Meglepődnék ha tényleg érne valamit.

2011. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor hogy ha felreertettem, akkor ennyi ido alatt ezzel a modszerrel inkabb realisabb a -12kg mint a -0?


de am sztem nem nagyon ertettem felre, mert mondta hogy lassan fogok lefogyni..de hogy ne is az legyen a cel, hogy 1-2 honap alatt -10kg. stb hanem csak nagyon lassan...hogy az tartosabb is lesz..stb..


am menj el egy zumbaorara es megtudod :))

regebben en is azt mondtam, hogy hulyeseg..... az elso ora utan elegem is volt..megmozdulni sem birtam,...de most ahogy mar tobb alkalommal voltam nagyon tetszik... na meg mozgas, kell ernie valamit..... foleg hogy 1,5 oran keresztul mozogsz..tehat izzadsz es a vegere csurog rolad a viz..:)

2011. márc. 3. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
én a heti 1 kg-t is soknak tartom, ha heti fél kiló megy le, az tökjó, 2 hónap után az már 4 kg, szerintem ígyértette, azért 1-2 kg fogyás még egészségügyileg sem olyan hasznos, így mondta hogy pár hónap mire tényleg elkezdesz fogyni. és igen, lassan, tartósan.
2011. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami engem illet, a fogyás nálam is nagyon lassú folyamat, de a plusz kilókat is lassan szedtem fel. Ezért úgy gondolom, hogy egészséges módon leadni is csak lassan lehet. Emiatt nincs nekem sem sikerélményem, mert a mérleg alig mutat kevesebbet hetek múlva is. Bár igaz, hogy nem túl drasztikusan változtattam az étrendemen, csak a szénhidrátokat fogom vissza, és este már nem eszem.
2011. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...szerintem egyénfüggő. Rajtam 2 hét után látszott..és nem koplaltam:D
2011. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Heti 1 kg akkor lenne, ha százvalahány kiló lennél, a 83 kg nem extrém túlsúly. Heti fél kg-val számolhatsz.

Viszont: ha tényleg gond van a pajzsmirigyeddel, és nem kezelik, nem fogsz lefogyni. Sajnos több ismerősöm is van így. Még gyógyszerrel is kínlódnak... Keress egy másik dokit. Ilyenkor sajnos nem segít még az sem, ha nem eszel.

A másik: normális esetben nem igaz, hogy 3-4 hónapig nem fogy az ember. Ha 4 hónapig nem fogysz, utána sem fogsz.

2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kosz a valaszokat..


haat a doki nem ugy kezelt mintha ez nem extrem tulsuly lenne.. :S raalltam a merlegre es utana azonnal, hogy nagyon le kell fogynom... hogy a 83 kg nagyon nagyon sok nagyon nagy tulsuly..es nem normalis, meg h a 165 cm-hez MAXIMALISAN 60kg-nak szabad lennem..stb :S

2011. márc. 5. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 170 cm-hez vagyok 83 kiló. Ehhez 42-es, 44-es méretű ruhákat kell vennem. Szerintem ez nem olyan elrettentő túlsúly, de én sem bánnám, ha 10 kilóval kevesebb lennék. A csontozat és izomzat is sokat számít, nem mindegy a testzsír százalék sem.
2011. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!