Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update pékségben vásárol valaki?

Update pékségben vásárol valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni és azt hallottam a termékeik finomak és tényleg nem hizlalnak.Tapasztalatok?
2011. márc. 4. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
a kakaós csigájuk nem finom:(
2011. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a Fornettis dolgokat próbáltam még régebben.nekem eléggé ízlett,de persze nem kell olyat várni,mint az eredeti péksüti.viszont mindig eheted:) a szép alakért áldozatot kell hozni.
2011. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Finomak!


......ám lássuk be csak akkor "fogyaszt" ,ha jó messze van és futva közelítjük meg a boltot!


Sohasem fogyaszt, esetleg kevésbé hizlal, mint a hagyományos termékek.

2011. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%

Fogyaszt, hú......

nekem határozottan

vékonyabb lett tőle a

pénztárcám.

2011. márc. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Egyszer ettem mini magvas rudakat, hát elég fűrészpor íze volt.A többit nem kóstoltam, mert felénk nem épült pékség és más üzletekben sem terjedt el az árusítása. Nekem ezek Norbi kaják olyan műk. Szerintem ő maguk se eszik ezeket a vackokat.
2011. márc. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

hát én még nem kóstoltam a kenyerét mert baromi drágák de egyszer már vettem pudingot, na az nem volt jó, tiszta, műízű, édes valami, akkor inkább natúr joghurt mézzel

amúgy nem kell norbis kaja a fogyáshoz, reggelire ehetsz teljes kiőrlés kenyeret, magvas kiflik, rozszsömle, zabpehely gyümölccsel, mézzel, tejbegríz, zabpelyhes rántotta, nagyon sokféleképpen lehet ezeket variálni hogy ne und meg de nagyon jó kis változatos, minden tápanyagban gazdag étkezésed legyen (én nem is hittem volna hogy ennyi mindent szeretek,és ennyi sok finomság van(most jövök rá, hogy elrontottam és rendbe kell hozni, azóta már sikerült, most már kisérletezgetek, 75ről-55re)

túróskenyér, körözött, tojáskrém, húskrém, szendvicsek hussal/tojással/felvágottal/tonhal/avokádókrém/

sok sok zöldség

céklás, zöldséges fasírt-ezt szendvicsbe is teheted

túrókrém étcsokival, gyümölccsel, mézzel

kefír, natúrjoghurt

zabpelyhes kekszek, sütik, joghurt, túrótorta(ha néha édesre vágysz)

csirkemell almával/naranccsal sütve-istenien finom

üntött karfiol, csőben sült csirke brokkolival

2011. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A termékeikben kevés a szénhidrát, és abból a kevésből sem szívódik fel mind, szóval ha normális mértékben eszed (és miért ne ennéd), akkor segítik a fogyást. Én mondjuk még csak a somlói galuskájukat kóstoltam, az finom volt.
2011. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszukat:)

Tuti kipróbálom.

2011. márc. 5. 22:04
 9/9 anonim válasza:
100%

NEm tudom!

Én szeretem a Norbi Pékség termékeit! Régen eléggé ellene voltam, de kipróbáltam és jó volt. Bár én a pogácsáit nem szeretem, de a kakós csiga meg a többi töltött, édes süti finom. A pudingot pedig egyenesen imádom, de abból is csak a csokisat! A joghurtból pedig a barckosat! A kenyér valóban drága :S Majdnem 600 Ft. A Sió üdítők olyan árban vannak mint a többi Sió üdítő. Azok szerintem finomak! Én nekik közönhetem, hogy elindultam a fogyás útján. Sajnos pajzsmirigy beteg vagyok és eléggé meg kell válogatnom, hogy mit egyek, mert lassú az anyag cserém így minden felszívódik amit megeszem és a szervezetemben marad!

2011. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!